Сертифіковане обладнання
Професійний сервіс
Гнучка система знижок
Дуже швидка доставка

Професійне харчове обладнання для ресторанів, кафе, барів, їдальнь, фаст-фуду і інших закладів громадського харчування.

Обладнання для ресторану, їдальні або кафе є величезним технопарком машин, без яких приготування продуктів і зберігання готових блюд було б неможливим. Це те, без чого неможливо представити прибутковий заклад з високим рівнем обслуговування.

Сьогодні в Києві можна придбати обладнання для кафе, будь-якої функціональності, швидко, недорого і з доставкою та гарантійним сервісом. Завдяки інтернет-магазину "ТехСнаб", зробити це можливо прямо не відходячи від екрану монітора. Також, ми забезпечимо доставку по усій території України, в стислі терміни.

Все, що буде корисним на кухні вашого закладу громадського харчування, ви знайдете на одному сайті! Кухонне обладнання у вигляді промислових міксерів, хлібопічок, тістомісильників, м'ясорубок та багато чого іншого, дозволяє виконувати величезну кількість операцій, пов'язаних з приготуванням гарячих, холодних блюд, закусок, випічки, десертів.

Види професійного кухонного обладнання.

 Професійне обладнання для кухні, ділиться на чотири основні підтипи:

 - холодильне обладнання - морозильні і холодильні камери, охолоджувані прилавки;

 - теплове обладнання - прилади для приготування блюд з використанням високої температури;

 - електромеханічне обладнання, призначене для первинної обробки харчових продуктів;

 - нейтральне - столи, стелажі, раковини і інше.

Перш ніж купити обладнання для кафе або бару, необхідно точно розуміти, які агрегати вам знадобляться. Для цього слід враховувати специфіку кухні : блюда, які готуються в цьому закладі громадського харчування, спосіб подання, прийнята система зберігання продуктів(наприклад, тривале заморожування) і інше.

Обладнання для кухні кафе.

 Обладнання для кафе представляє собою мікс агрегатів, які умовно поділені на наступні категорії :

- теплове обладнання;

- холодильне/морозильне обладнання;

- кондитерське обладнання;

- барне обладнання;

- електромеханічне обладнання;

 - посудомийне обладнання.

Залежно від призначення закладу та специфіки приготування, для кафе в Києві, купують наступне обладнання; блендери, вакуумні пакувальники, охолоджувачі, кофемолоки і кофемашини, винні шафи, фритюрниці  і інше. Також важливі девайсы, призначені для демонстрації і одночасно зберігання готових блюд, особливо для тих закладів, які працюють за принципом магазину(з вітринами) теплові, холодильні та інші види вітрин.

Обладнання для ресторанів.

 Обладнання для ресторанів в Києві, мало чим відрізняється від кухонної техніки для кафе. Значення має специфіка закладу(наприклад, рибний ресторан або ресторан італійської кухні), а також широта меню, кількість відвідувачів, площа займаного приміщення, інтенсивність роботи.

Основу кухонного оснащення для ресторану представляють апарати для гарячого цеху: професійні плити різної модифікації, пароконвектомати, пекарські шафи, декілька видів грилю, конвекційні печі, обладнання для піци і інше. Відповідно до об'ємів використовуваних продуктів, для яких потрібна якісна сировина, знадобляться холодильні і морозильні камери. Ресторанне обладнання краще купувати комплексно, "під ключ".

Переваги професійного обладнання для кафе, ресторанів.

 Робота професійної техніки на вашій кухні гарантує одночасно швидкість і якість приготування блюд з представленого меню. За допомогою кухонного оснащення для потреб ресторану легко здійснювати процеси подрібнення, збивання, перемішування, а також нарізки продуктів харчування.

Варто відмітити, що обладнання для кухонь, їдальнь, кафе або фаст-фудів, пропоноване клієнтам нашого інтернет-магазину, - це оснащення, що має усі необхідні сертифікати якості, а також дозволи на використання в харчовій індустрії. Саме це робить продукцію нашого сайту затребуваною з точки зору покупців. А можливість доставки в усі куточки України - гарантія успіху будь-якого закладу громадського харчування і торгівлі.

Як правильно підібрати харчове обладнання для вашого закладу.

 Гарне обладнання для ресторану в Києві придбати нескладно, якщо ви точно знаєте, які агрегати вам потрібні і в якій кількості. Це завершальний етап перед купівлею, але до цього, плити, холодильники, тістомісильники, міксери необхідно правильно вибрати. А це - нелегке завдання, що вимагає комплексного підходу. Бажано придбавати усе обладнання, яке потрібно в їдальні, в ресторані або в барі одночасно. Таким чином, ваш вибір буде максимально вірний!

Ретельно прорахуйте необхідні розміри обладнання для ресторану з урахуванням площі приміщення вашої кухні, а також визначитеся з асортиментом блюд і планованим числом відвідувачів - цей чинник дозволить вибрати професійне оснащення для вашого кафе, бару або ресторану з оптимальним показником потужності. Професійне кухонне обладнання - досить широка товарна категорія, в якій щорічно з'являються новинки. Уважно стежите за ринком техніки для кафе і ресторанів. Враховуйте смаки і побажання своїх клієнтів. До основного арсеналу машин завжди можна докупати додаткове обладнання для ресторанів, щоб різноманітити меню і удосконалити процес його приготування.

Чому варто купити професійне обладнання для кафе, ресторанів в магазині techsnab.com.ua

- інтернет-магазин TechSnab пропонує величезний асортимент обладнання для кухні ресторану від провідних виробників, різних потреб, розмірів і потужностей. Це професійні кухонні помічники, які піді йдуть для будь-якого закладу громадського харчування, незалежно від його гастрономічної спрямованості і місткості клієнтів.

- За допомогою представлених на сайті агрегатів ви зможете задовольнити усі запити гостей закладу, будь це їдальня, бар, точка фаст-фуду або оснащення для виробничих потреб

 - це висока швидкість обслуговування і максимальний рівень задоволеності клієнтів.

- У вас є можливість купити обладнання для ресторану або фаст-фуду за лояльною вартістю. Різні варіанти цінової політики, пропоновані магазином, дозволяють повністю укомплектувати заклад громадського харчування з будь-яким рівнем бюджету

- від невеликого бістро на 3-4 столики до великого ресторану з декількома залами і загальною місткістю в декілька сотень гостей.

- Підібрати обладнання для барів і ресторанів допоможе фахівець, який обов'язково врахує індивідуальні особливості клієнтського запиту - специфіку кухні закладу, інтенсивність роботи, бюджет.

- Ми пропонуємо купити обладнання для ресторану з доставкою по Україні. Оформити замовлення можна в онлайн-режимі, що істотно заощадить ваш час.

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3