Апарат Коно-піца

Код товару: 97

0

9400 грн.

На складі

Вітрина теплова настільна для Коно-піци ВТ ФПК місткістю 8 піц призначена для розігріву і демонстра..

Код товару: 95

0

19150 грн.

На складі

Апарат Коно-піца КП-1-150 - це новинка на ринку піцци.Орігінальная подача в конусному стаканчику ус..

Апарат Коно-піца купить №1

Апарат Коно-піца   на ринку фаст-фуду, стрімко набирає популярність. Коно-піца або піца-конус - це піца, яка змінила звичні обриси. Змінивши форму, вона не втратила свої пікантні смакові якості, зате придбала нові можливості. На відміну від свого класичного побратима, Коно-піца зручно розміщується в руці, чи не підтікає і не розвалюється. Маючи форми конуса, стаканчика або парасольки, вона наповнюється найрізноманітнішим вмістом. Починаючи з м'яса, грибів, сиру, томата, з подальшим розігрівом, і закінчуючи десертним варіантом з кремами, фруктами і горіхами.

Маючи ряд переваг перед іншими видами вуличної їжі, ця новинка почала складати серйозну конкуренцію їм. Устаткування для   Коно-піца виставлений прямо на вулиці, тут же на місці створюючи свої маленькі шедеври, і даючи можливість покупцям споглядати своєрідне шоу.

Принцип роботи   обладнання для Коно піци

Устаткування для коно-піци - новинка в світі спеціального оснащення для закладів громадського харчування. Піца, загорнута в конус, подібно морозиву - тренд в світі фаст-фуду. Причин популярності кілька: не потрібно сидіти за столиком з ножем і виделкою, можна без проблем є на ходу, конус тримати зручно, виглядає таке блюдо привабливо і апетитно.

Апарат для Коно-піци призначений для формування стаканчика. Також для створення страви потрібно таке обладнання:  

 • Тістоміс для підготовки підстави для конуса;
 • Апарат для отримання стаканчика;
 • Вітрина з опцією підтримки температури;
 • Пристрій для плавлення сиру;
 • Слайсер, щоб швидко отримувати начинку шляхом нарізки продуктів.

Спеціальне обладнання відображає етапи приготування:

 • Прес - тесту надають потрібну форму і товщину.
 • Піч - для безпосереднього приготування рум'яного стаканчика, наповнення начинкою.
 • Вітрина, де підтримується температура, поки клієнт не забере піцу.  

Устаткування для конусної піци в Україні легко купити за допомогою каталогу, ознайомившись з технічними параметрами. Основні показники, на які потрібно звертати увагу: місткість і продуктивність (скільки конусів можна приготувати за раз), габарити, дизайн. &Nbsp;

Придбати апарат для Коно-піци

Сьогодні купити обладнання   для виробництва Коно-піци не складно, на ринку запропоновані як вітчизняні, так і іноземні моделі. Це й не дивно. Адже багато виробників фаст-фуду, розглянувши прибутковість цієї новинки, кинулися купувати необхідне теплове обладнання . Цей бізнес може бути і основним, і додатковим до вже наявного. Залежно від цього і різниця в тому, який апарат Коно-піца купується.

Отже, якщо виробництво конусної піци є основним бізнесом, то необхідно звернути увагу на три провідних видах обладнання.

 • прес для виготовлення форм
 • піч для запікання
 • теплова вітрина

Вибираючи прес, потрібно враховувати який потік покупців, і визначити кількість форм. Так само які види формочок будуть застосовуватися. Залежно від обсягу виробництва підбирають і піч. Для демонстрації товару використовують як звичайну, так і з функцією обертання, теплову вітрину. Термостат підтримає необхідну температуру продукту, а підсвічування створить естетичний вигляд. Підібрати для себе апарат для Коно-піци можна на сайті інтернет-магазину &​​nbsp; Techsnab .

Якщо ж Коно-піца - це додаткова пропозиція в кафе, то можна обмежитися тільки покупкою преса. Решту обладнання, швидше за все, вже є в наявності. Оскільки всі вкладення окупаються досить скоро, купити апарат для виробництва Коно-піци краще хорошої якості.


Модули для Opencart 2, Опенкарт 3