Задать вопрос в ViberПоставити запитання у Viber

Тістоділитель / тістоокруглювач

Код товару: 1085

0

218712 грн.

На складі

При розподілі виходить 30 шматків масою від 30 до 100 грам. Продуктивність орієнтовна, шмаочків /..

Код товару: 1086

0

218712 грн.

На складі

Принцип роботи: шматок тіста певної маси кладеться на спеціальну формувальну пластину і поміщаєть..

Код товару: 1087

0

313973 грн.

На складі

В подільники універсали напівавтоматичні  машини є, дозволяють відрізати шматок сирого ті..

Код товару: 2028

0

95550 грн.

На складі

Тістоокруглювач PAL 300 Teflon призначений для округлення вже поділеного на частини тесту, автомати..

Код товару: 2027

0

181625 грн.

На складі

Тістоділитель DIV 300 CE призначений для розподілу 30 кг тіста на порції від 20 до 300 грам, викори..

Тістоділитель / тістоокруглювач купить №1

Тістоділитель - це автоматизовані системи для поділу тесту. Вони дуже прості в експлуатації, мають регулювання швидкості тиску, а також відрізняються високою надійністю. Розподіл тесту - це процес, який сприяє поліпшенню якості випічки. Він здатний ділити тісто акуратно і дуже точно. Саме такі заготовки ідеально підійдуть для хліба, булочок, кондитерських борошняних виробів, які повинні відповідати певним розміром.

Вибір тістоділитель

На продуктивність впливає функція регулювання швидкості тиску. Також вибираючи даний апарат, варто звернути увагу і на те, який спосіб тиску покладено в основу тістоділитель, а також на мінімальну і максимальну масу тесту. Продуктивність даного обладнання визначається тим, скільки шматків тесту можна закласти в апарат за один захід. Тістоділительні машини - це обладнання для хлібопекарських цехів. Воно призначене для поділу тесту на шматочки рівної величини. Раніше, до появи Тістоділитель, використовували шнеково-нагнітальні машини. Однак при їх роботі з тестом, воно часто травмувалося і перебивалася.

Однак зараз, завдяки новим технологіям, цих проблем не виникає. Адже запропоновані нині дільники, працюють завдяки вакуумно-поршневий системі. Вони дбайливо ставляться до тесту, що покращує його якість випічки на 20% 25%. До матеріалів, з яких виробляють такі тестоделітелі відносять нержавіючу сталь, ластик і капролон. Використання саме цих матеріалів продовжує службу апарату в два рази. Для змащення тесту використовується соняшникова олія. Воно рухається по замкнутому циклу.

Тістодільники від «Fimak» не потрібно щодня розбирати і очищати. Вони мають регулювання швидкостей тиску від 19 до 47 заготовок в хвилину. При роботі не виникає вібрації, а також шуму.

Тістодільники - це системи, які колосально спрощують працю і виробничий процес в цілому. Будь-яке виготовлення хлібобулочних виробів з цими апаратами стане швидким і легким.


Модули для Opencart 2, Опенкарт 3