Шафи винний

Код товару: 741

0

10547 грн. 11455 грн.

На складі

Шафа винна  JC-128 внутрішнім об'ємом 128 літрів і місткістю 45 пляшок по 750мл. Скляні д..

Код товару: 2022

0

11651 грн. 13707 грн.

На складі

Винна шафа  700082G виробник Bartscher Німеччина об'ємом 88 літрів і вміщує 28 пляшки. Ступінч..

Код товару: 737

0

20060 грн. 21804 грн.

На складі

Винна шафа SC85 вміщує 22 пляшки по 0,75 літра. Оснащений чотирма полицями.  Чорний  колі..

Код товару: 740

0

31326 грн. 34050 грн.

На складі

Винна шафаа CPV 1380I об'ємом 372 літра. Коричневий колір корпусу зі скляною тонированной дверью. Р..

-8%
Винна шафа JC-46-Frosty

Код товару: 742

0

6614 грн. 7189 грн.

Нет в наличии

Шафа винна JC-46 з внутрішнім об'ємом 46 літрів і місткістю 17 бутилок.  Склянні двері, д..

-8%
Винна шафа TFW 160S-Tefcold

Код товару: 738

0

25002 грн. 27176 грн.

Нет в наличии

Винна шафа  TFW 160S об'ємом 155 літров. Оснащений чотирма дерев'яними висувними полицями. Две..

Шафи винний купить №1

Винні шафи призначені для зберігання, демонстрації і розливу всіх сортів вина. У такому шафі підтримується прохолодна температура, що дозволяє поліпшити смакові якості вина. В такому своєрідно холодильнику температура становить близько 13 С, при цьому вологість повітря - 70%. Це дозволяє не порушувати якість вина. Адже при підвищенні температури пробка всихає, і вино окислюється, при зниженні - утворюється цвіль. Також важливо, щоб при зберіганні вино не піддавалося вібрацій, адже їх наявність супроводжує утворення осаду. Тому без винного шафи не обходиться жоден бар, де є білі, червоні та ігристі вина.

В закладах, які дорожать своєю репутацією, повинні бути присутніми винні шафи. Адже любителів вина з кожним днем ​​стає все більше і більше, тому важливо провести на них незабутнє враження і викликати бажання відвідати Ваш заклад ще не один раз.

Конструкція винного шафи нагадує холодильник. Він має схожу форму і в ньому, як і в холодильнику, розташовані полички для вина. Також шафа замість поличок може обладнуватися спеціальними кріпленнями для пляшок.

Великий асортимент винних шаф

На сайті ТЕХСНАБ представлені волоські, італійські і датські виробники: Crystal, Frosty, Tefcold. Ці виробники зарекомендували себе з позитивного боку в багатьох країнах світу, тому їх обладнання користується попитом. Такі винні шафи виробляють з високоякісних матеріалів: корпус - з нержавіючої сталі, хрому, двері часто виготовляють зі скла, а полички можуть робити з дерева. Перед використанням всі матеріали проходять відповідні перевірки якості і тільки після цього використовуються у виробництві.

Винні шафи відрізняються не тільки ціною, але і розмірами, місткістю, функціональними можливостями. Наприклад, деякі моделі оснащені неоновим підсвічуванням, тонованим склом для підтримки якості вина, антивібраційною системою, хромованими полицями. Вони досить місткі, тому в них можна зберігати величезний асортимент винних напоїв.

При покупці винного шафи варто пам'ятати, що це не просто холодильник для вина, а в ньому максимально повторені температурні параметри винного льоху. Крім того, правильно підібрана модель стане чудовою нагодою залишити в відвідувачів приємне враження про заклад. Сучасний і оригінальний дизайн дозволяють винному шафі стати хорошим доповненням до будь-якого інтер'єру, адже він відмінно буде виглядати за барною стійкою.

Спеціальний холодильник для вина - кращий спосіб правильно зберігати марочну продукцію. Вони призначені для короткочасного зберігання, компактні, розраховані на зберігання від 6 до 48 пляшок. При виборі відповідної моделі необхідно враховувати кілька важливих факторів зберігання вин:

  • відсутність вібрації;
  • на продукцію не повинні потрапляти прямі сонячні промені;
  • вино вимагає постійної температурі від 11 - 14 ° С;
  • рекомендований рівень вологості від 55 до 70%.

Домашній холодильник не допоможе в такій ситуації. Там зберігаються продукти, що вимагають більш низького режиму, дверцята постійно відкривається і створює струшування ніжних напоїв.

Чому для вина потрібно винний шафа?

Більшість пляшок зберігають на боці. Для цього є вагомі причини - це допомагає зберегти якість і пробки. Постійно волога пробка щільно і без зазорів закриває шийку і не дозволяє повітрю потрапляти в пляшку і псувати продукт.

Винний шафа забезпечує всі умови одночасно:

  • контролює постійну температуру і рівень вологості необхідну для вин;
  • виключає вібрації, щоб вино не утворювало осаду;
  • враховує трохи різні режими для червоних і білих вин;
  • обмежує потрапляння світла навіть з вітринної дверима.

Винний холодильник - доступне рішення для колекціонерів і любителів хороших вин, ресторанів, де піклуються про репутацію.


Модули для Opencart 2, Опенкарт 3