Стерилізатор для ножів

Код товару: 1205

0

7430 грн. 8256 грн.

На складі

Стерилізатор для ножів ABS-10 місткістю 10 ножів. Ультрафіолетова лампа служить для стерилізації н..

Код товару: 2440

0

7624 грн. 8453 грн.

На складі

Стерилізатор для ножів Airhot KS-10 місткістю 10 ножів. Ультрафіолетова лампа служить для стериліз..

Код товару: 1208

0

9875 грн.

На складі

Корпус цілком з нержавіючої сталі. Дверцята з затемненого плексигласу, яка повністю закриває камер..

Код товару: 1209

0

10665 грн.

На складі

Стерилізатор для ножів OUV 4565 місткістю 14 ножів. Корпус цілком з нержавіючої сталі. Дверцята з ..

Код товару: 1206

0

12834 грн. 14260 грн.

На складі

Стерилізатор для ножів ABS-20 місткістю 20 ножей.Ультрафіолетовая лампа служить для стерилізації но..

Стерилізатор для ножів купить №1

Стерилізатор для ножів - це прилад для швидкого і якісного знезараження ножів, при цьому форма і розміри ножа не грають роль. Таке обладнання встановлюється в кафе, ресторанах, піцеріях, буфетах, їдальнях, закусочних та інших закладах громадського харчування. У всіх закладах ножі контактують з самими різноманітними продуктами, і не завжди постачальники можуть гарантувати їх високу якість. Тому процес знезараження ножів після кожного використання чимало важливий, адже він запобігає розмноженню бактерій, але на якості приготовленої їжі це ніяк не відбивається, що не менш важливо.

Стерилізатори для ножів для знезараження використовують:

  • гарячу воду;
  • ультрафіолетові лампи;
  • спеціалізоване засіб «TEGO SI».

Найбільш простими і в той же час якісними вважаються стерилізатори з ультрафіолетовими лампами. Час знезараження регулюється і може складати від 1 хвилини до 2 годин. Дверцята таких стерилізаторів виготовляють з прексіглаза, який не пропускає промені в приміщення і не позначається на здоров'я персоналу. Стерилізатори, які працюють на воді, повинні підключиться до каналізаційної водопровідній системі. Суть роботи такого обладнання в тому, що вода нагрівається за допомогою Тена до температури вище 90 градусів Цельсія. У стерилізаторах, в яких використовується спеціалізоване засіб «TEGO SI», той же принцип роботи, що і в водних. Відмінність полягає лише в тому, що замість води в ємність заливається спеціальна рідина.

Всередині стерилізатори обладнані магнітними перекладинами або спеціальними фіксаторами, які дозволяють надійно закріпити прилади. Деякі стерилізатори обладнані такими додатковими функціями, як захисний мікровимикач (вимикає лампу під час відкриття дверей), автоматичне відключення лампи, установка таймера і деякі інші.

В інтернет-магазині ТЕХСНАБ представлені такі турецькі виробники, як Atalay і Ozti. Вони відомі у всьому світі, так як виготовляють обладнання високої якості, при цьому ціна на нього прийнятна для всіх підприємців. Вони виготовляються з нержавіючої сталі, що робить їх зручними не тільки у використанні, але і в процес се миття, адже вона не піддається дії хімічних речовин. Стерилізатори пройшли перевірки якості і відповідають всім стандартам. Також на них надається гарантія, протягом який кожен покупець може звернутися за безкоштовним ремонтом або додатковим обслуговуванням.


Модули для Opencart 2, Опенкарт 3