Чебуречниці

Код товару: 640

0

9954 грн. 11060 грн.

На складі

Чебуречниця AIRHOT EC-6 об'ємом 10/20 літрів і місткістю до 6 чебуреків. Розмір кошика 490х280х100 м..

Код товару: 638

0

4298 грн. 4775 грн.

На складі

Чебуречниця ФЧ-5 об'ємом 5 літрів може бути доукомплектована дозатором і використовуватися як апара..

Код товару: 639

0

4752 грн. 5280 грн.

На складі

Чебуречниця ФЧ-8 обсягом 8 літрів розрахований на 2 чебуреки. Заданний температурний режим підтриму..

Код товару: 640

0

6822 грн. 7580 грн.

На складі

Чебуречниця ФЧ-11 на 11 літрів і місткістю 4 чебурека.Предохранітельний термостат забезпечує захист ..

Чебуречниці купить №1

Чебуречниці виробляють з нержавіючої сталі. Цей матеріал перед використанням проходить ретельні перевірки якості, так як саме це впливає на міцність майбутнього обладнання. Чебуречница складається з фритюрних ванни з електронагрівальними приладами. Ще вона оснащена спеціальним краном для зливу непотрібного жиру. У набір входять знімні грати, призначені для рівномірного обсмажування. Також в комплект входять кулінарний пінцет і сітка, яка попереджає налипання тіста до поверхні.

Переваги чебуречница

Практично в кожному місті є точки швидкого харчування, адже завжди знайдеться бажаючий перекусити свіжим пиріжком або чебуреком. Такий вид малого бізнесу дуже популярний, так як він приносить пристойний дохід, при цьому витрати на устаткування не дуже високі. Основним робочим «інструментом» є чебуречница. Це незамінний елемент в кафе, буфетах або спеціально обладнаних приміщеннях на вулиці. За допомогою такого обладнання можна приготувати чебуреки, пиріжки, біляші, спіральні чіпси, картопля фрі, м'ясо, рибу, овочі і багато іншого. Все залежить від Вашої фантазії.

Суть роботи Чебуречниці полягає в наступному: фритюрних ванна наповнюється рослинним маслом, яке нагрівається теном. ТЕН також утримує постійну температуру в режимі роботи. Плюсом є те, що його потужність не впливає на появу неприємного запаху, гіркоти або помутніння фритюру.

Як вибрати чебуречница

В каталозі інтернет-магазину ТЕХСНАБ можна купити Чебуречниці марки КИЙ В від українського виробника. Вони відрізняються об'ємними характеристиками і наявністю певних функцій. Вони оснащені антипригарним покриттям, індикаторами нагріву, термоізоляційними рукоятками. Також чебуречница не вимагає багато часу для розігріву масла, що дозволяє швидко приступити до приготування. Також вона може довгий час працювати безперервно, що дозволяє значно збільшити продуктивність.

Серед переваг використання професійну чебуречница КИЙ В варто виділити наступне:

  • простота в експлуатації;
  • міцність конструкції;
  • економічне споживання;
  • широкий діапазон температури;
  • легкий процес миття і чищення;
  • компактні розміри;
  • легке транспортування;
  • прийнятна ціна.

Крім усього вище перерахованого, Чебуречниці відповідають національним і міжнародним стандартам. Також при покупці надається гарантійний талон. Чебуречниці КИЙ стали досить популярні за межами України. Вибираючи обладнання з цієї серії, можна бути впевненим в їх надійності і високій якості.


Модули для Opencart 2, Опенкарт 3