Шпилька кондитерська

Код товару: 1673

0

7562 грн. 8390 грн.

На складі

Шпилька гастрономічна пересувна   місткістю 18 стандартних гастроёмкостей GN 1/1. Варіант вик..

Код товару: 1672

0

7562 грн. 8390 грн.

На складі

Шпилька кондитерська пересувна місткістю 18 стандартних листів 600х400 мм. &Nbsp; Варіант виконання..

Шпилька кондитерська купить №1

Шпилька кондитерська робить роботу в закладах громадського харчування зручною. За допомогою неї можна переміщати листи без фізичних зусиль. Вона виготовляється з нержавіючої сталі і має високу стійкість до корозії. Особливого догляду обладнання не потребує.

Функціональні особливості і застосування

Функціонал у гастрономічних шпильок різний. Вони активно застосовуються в ресторанах, фастфудах, невеликих кафе і навіть шкільних їдальнях - іншими словами, у всіх місцях, де потрібно готувати їжу. Шпилька допомагає зберігати безліч страв, контейнерів, підносів, листів і т. Д. Вона оснащена коліщатками, тому легко пересувається в будь-яку частину приміщення, навіть якщо заповнена продуктами. Кондитерська пересувна шпилька має захист від падіння страв або контейнерів.

При облаштуванні громадського харчування така річ незамінна. Вона прослужить десятки років, вимагаючи мінімум догляду. Будучи відвідувачем різних кафе, ви самі могли спостерігати, як працівники громадського харчування використовують гастрономічні шпильки для передачі готової їжі або її зберігання.

Щоб вибрати відповідну модель, потрібно орієнтуватися на площу приміщення. Часто буває так, що обладнання нікуди ставити через занадто великих габаритів або, навпаки, шпилька занадто маленька і не вміщає в себе достатню кількість контейнерів або готових страв. Підібрати підходящу деталь вам допоможе наш інтернет-магазин. У каталозі зібрані кращі шпильки від виробників, які користуються попитом серед власників ресторанного бізнесу.

Купити шпильки кондитерські в Україні

Якщо ви шукайте недорогу, але якісну гастрономічну стійку, то ви потрапили за адресою. Наша компанія надає надійні моделі з нержавіючої сталі, які розраховані на багаторічну службу. Сьогодні наша продукція використовується в багатьох кафе і ресторанах. Вам досить вибрати шпильку кондитерську і купити в один клік.

Наші переваги: ​​

  • лояльність до клієнтів;
  • низькі ціни;
  • хороше обладнання;
  • різноманітність асортименту;
  • швидкісна доставка.

Крім того, в нашому інтернет-магазині ви знайдете все необхідне для оснащення ресторанної кухні. Ми надаємо довговічне устаткування, не завищуючи ціни в Україні. Для замовлення зв'яжіться зі співробітником компанії за номером телефону.


Модули для Opencart 2, Опенкарт 3