Кавомолка

Код товару: 1794

0

16000 грн. 18605 грн.

На складі

Кофемолка Apach ACG1 з бункером для зерен 0,6 кг і ємністю під мелену каву 0,2 кг. Кавомолка оснаще..

Код товару: 1660

0

19466 грн. 22120 грн.

На складі

Кофемолка електрична M80 D з п рямим помелом. Корпус - алюміній, сталеві ножі. Діамерт завантажува..

Код товару: 1659

0

19675 грн. 22357 грн.

На складі

Кофемолка електрична M80 Auto автоматична з дозатором. П Ластикова бункер на 1,2 кг. Корпус - ал..

-14%
Кавомолка ACG2 - Apach

Код товару: 1795

0

13045 грн. 15168 грн.

Нет в наличии

Кофемолка для прямого помелу зерен в пакет, з ємністю бункера для зерен 1,4 кг. Не має лічильник по..

Код товару: 1658

0

22910 грн.

Нет в наличии

Кофемолка електрична FCS 101 продуктивністю 10 кг / год. Р егуліровка помелу. Діаметр жорна 65 мм...

Кавомолка купить №1

Кавомолки існують порційні. Вони оснащені   електронним або механічним дозатором і вони використовуються в основному в кафе або кав'ярнях. Такі машини для помелу кави частіше призначаються для однієї кавоварки. Існує також тип, орієнтованих на більше кількість помелу. Вони не оснащені дозатором, але зате мають зажим-прищіпку для кріплення пакета, в який висипається вже мелену каву. Через це вони ще мають назву «під пакет». Ці апарати   мають дуже великий продуктивністю, а моделі постарше можуть молоти один кілограм за іншим.

Кофемолка професійна - продуктивний пристрій, що дозволяє задовольняти підвищені потреби в помелі в роботі кафе, фаст-фуду, кав'ярні, ресторани. Відомо, що на смак напою впливає рівень помелу зерен. Для прикладу: щоб отримати ароматний еспрессо французького зразка, потрібно порошок грубого помелу.

Види моделей

Один із критеріїв - тип основного елемента, який забезпечує подрібнення:

  • Ніж-лопать: це моделі невисокої потужності, середньої продуктивності.
  • Жорна: оптимальне рішення для професійного використання.  

Професійні кавомолки з жорнами дають рівномірний помел . Більш продуктивні і практичні жорна плоского типу, другий варіант - конічні, вони більше і важче, можуть перегріватися. Краще рішення - зубчастий плоский жорно:

  • Рівномірний подрібнює;
  • Чи не перегрівається;
  • Працює стабільно;
  • Довговічний. < / li>

Моделі професійного, комерційного призначення, оснащені опцією регулювання ступеня помелу. Фахівець може отримати такий, як потрібно для кожного напою. Функція зміни розміру фракції - одна з основних. &Nbsp;

Готовий подрібнений продукт, в залежності від моделі, або використовується відразу, або може зберігатися в спеціальній ємності. &Nbsp;

Переваги

Існує думка, що кавомолки з конічними жорнами краще, ніж з плоскими. Певні переваги, звичайно, є: вони   працюють тихіше, а завдяки тому, що обороти у неї нижче - помел не сильно нагрівається. Але ось практика показує, що високопрофесійні кавомолки мають плоскі жорна. А ось конічні кавомолки з керамічними жорнами використовуються для домашніх цілей.

Діаметр жорен - це головний показник професійності машини для помелу кави. При виборі багато хто орієнтується на її потужність або на розмір бункера для зерен. Однак, це помилка. Адже саме діаметр жорен визначає її продуктивність. І чим він більший - тим продуктивність вище. Жорна перетворюють зерна в гранули маленькі гранули, помел виходить однорідним і рівномірним, а кава не перегрівається.

Рекомендації та догляд

Жорна рекомендовано чистити маленькою щіткою і протирати вологою ганчіркою кожен день. Бункер для зерен і для меленої кави також вимагає ретельного протирання в кінці кожного робочого дня. При помелі зерен кави, для кожного сорту повинна бути своя кавомолка, інакше аромати і смаки перемішуватимуться і позбавлятися індивідуальності. Уже мелену каву ні в якому разі не можна залишати всередині   на ніч, бо він втратить основну частину своїх ефірних масел, та й просто висохне. Заборонено перегрівати професійну кавомолку, так як це призведе до блокування всіх її механізмів і електроніки на 30-40 хвилин.

Ціна кавомолки може залежати не тільки від продуктивності і наявності дозатора, а й від того, чи має вона   таймер, автоматичне дозування кави, має вона ручне або автоматичне вимикання помелу. Кавомолку можна придбати недорого на нашому сайті   з доставкою по Україні.


Модули для Opencart 2, Опенкарт 3