Задать вопрос в ViberПоставити запитання у Viber

Борошнопросіювачі

Код товару: 937

0

22250 грн. 24220 грн.

На складі

Борошнопросіювач вібраційний ВП-1-Росс продуктивністю до 150 кг / год з одноразовою завантаженням д..

Код товару: 939

0

48603 грн.

В наличии

Борошнопросіювач  Каскад вібраційного типу, продуктивністю до 150 кг / час. Ємкость бункера (н..

Борошнопросіювачі купить №1

Промисловий просійович борошна використовується в професійній діяльності для виробництва в хлібобулочних, кондитерських виробів. Потужні та надійні кухонні машини практично миттєво готують борошно для замісу тіста. Вручну на цю операцію потрібно чверть години на кожен кілограм продукту.

Зарубіжні і вітчизняні бренди випускають кілька типів конструкцій з різною продуктивністю. Обертається, електричний або промисловий борошнопросіювач використовується:

  • для виділення домішок;
  • змішування борошна;
  • розпушення;
  • рівномірного змішування з одою або іншими сухими розпушувачами.

Просіювання перед випічкою допомагає отримати пухнасте, вільний від грудочок тісто і виконати рецепт. Професійний пристрій швидко виробляє просіювання і знижує загальні трудовитрати. У кожній моделі існують різні рівні очищення борошна, які забезпечують необхідний рівень обробки.

Як вибрати професійний   просеиватель?

Вибір моделі борошнопросіювача і розсіва промислового залежить від потреб і вимог підприємства. Якщо ви плануєте купити просеиватель борошна, необхідно знати про функціональність виробів:

  • Надзвичайно проста експлуатація;
  • Надійне просіювання;
  • Видаляє небажані домішки;
  • Доступність і швидкість роботи;
  • Універсальна експлуатація для інших сухих мелених інгредієнтів.

Промисловий або домашній просеиватель для борошна забезпечує хороші результати і продуктивність для видалення грудок і домішок в борошні. Пристрій здійснює швидку і послідовну підготовку основного компоненти - борошна:

Обертове пристрій використовується великими пекарнями для просіювання борошна з високою швидкістю і окремим видаленням включень. Просіювання борошна здійснюється за допомогою спеціальних щіток, які забезпечують потрапляння повітря в борошно, кращий обсяг і усунення грудок.

Пристрій з функцією вимірювача порції з інтелектуальним дизайном поєднує Ідеальна зовнішній вигляд для відкритої кухні, потужність і функціональність. Маркування на чашці дозволяє точно виміряти просіяне борошно, інші інгредієнти, щоб можна було легко приготувати страви з ідеальними пропорціями рецептури. Стабільний корпус і противоскользящее підставу створює баланс ергономіки та безпеки не будь-якій кухні. Ефективне пристрій легко почистити в посудомийній машині або вручну.

Професійний просеиватель борошна має сталеву нержавіючу оболонку і аналогічні деталі. Настільні і побутові моделі випускають в корпусі з міцних пластиків, що значно знижує вагу конструкції. Хороша якість просіяного борошна дозволяє отримати відмінну випічку і кондитерські вироби - для цього достатньо купити в нашому інтернет магазині агрегат з потрібною потужністю з адресною доставкою.


Модули для Opencart 2, Опенкарт 3