Плита електрична промислова

-12%
Популярне
Плита електрична Kogast EST40

Код товару: 517

0

20509 грн. 23305 грн.

На складі

Плита електрична промислова EST 40 являє собою настільну 2-х конфорочна плиту. &Nbsp; Особливості ..

-12%
Рекомендуємо
Плита електрична промислова Kogast ES 60

Код товару: 519

0

28156 грн. 31996 грн.

На складі

Плита електрична промислова ES 60 чотирьох-конфорочна плита з круглими конфорками. Особливості: &nb..

Код товару: 527

0

42226 грн.

На складі

Плита електрична промислова E6P4M-це чотирьохконфорочна плита з круглими конфорками без духовки. Ц..

-12%
Популярне
Плита електрична промислова ESТ27 / Р

Код товару: 522

0

49708 грн. 56486 грн.

На складі

Плита електрична промислова ES-Т27 / Р для підлоги двоконфорочна плита на підставці. Квадратні конф..

Код товару: 528

0

80147 грн.

На складі

Плита електрична E6P4 + FE1 комплектується круглими чавунними 4-ма конфорками Ø 180 мм. Духова ша..

Код товару: 523

0

82139 грн. 93340 грн.

На складі

Плита електрична професійна   ESТ47 / Р-це 4-х конфорочна плита на підставці. Квадратні конфор..

Код товару: 1610

0

83228 грн. 96777 грн.

На складі

Плита електрична APRE-77QР - 4х конфорочна на підставці дозволить здійснювати всі необхідні операці..

Код товару: 530

0

89074 грн.

На складі

Плита електрична E7PQ4M на відкритій базі-полность з нержавіючої сталі.Імеет чотири квадратних конф..

Код товару: 1613

0

95899 грн. 111511 грн.

На складі

Плита електрична APRES-77FE з єдиною конфоркою і 4 зонами нагріву. Робоча поверхня виконана з чавун..

Код товару: 531

0

100648 грн.

На складі

Плита електрична E7PQ4 + FE1 п реімуществом даної плити є духовка з примусовою циркуляцією повітря..

Код товару: 1611

0

106838 грн. 124230 грн.

На складі

Плита електрична APRE-77QFE це 4х конфорочна професійна плита з духовою шафою і чавунними квадратни..

Код товару: 524

0

119542 грн. 135843 грн.

На складі

Плита електрична професійна ES-Т47 / 1 чотирьохконфорочна з духовою шафою шириною 700мм. 3 положен..

Плита електрична промислова купить №1

Електрична кухонна плита не секрет, по праву вважається серцем кухні. Тому будь-який підприємець, який збирається відкрити свою справу по виготовленню готових продуктів або напівфабрикатів, в першу чергу починає з огляд величезного вибору плит представлених в інтернеті. Тому перші кроки починаються з інтернет запитів: «купити плиту електричну», «купити плиту промислову». Історія перших кухонних плит починається багато тисяч років тому. Для підтримки необхідної температури використовувалося різне паливо: дрова, кам'яне вугілля, торф та ін. І на зорі 20 століття плити отримали новий вид енергії - електрика і газ.

Переваги промислових електричних плит

Отримавши новий вид енергії плити, отримали ряд переваг і недоліків. Наприклад, газові плити найбільш практичні і дешеві в процесі експлуатації. Але при цьому до них висуваються жорсткі вимоги по розташуванню припливно-витяжної вентиляції і по розташуванню самої плити. Так же недоліком таких плит є не рівномірний нагрівання температури в духових шафах, що може привести до підгоряння їжі, що готується.

Електрична кухонна плита позбавлена ​​вище описаних недоліків, але в свою чергу вони вимагають особливих навичок приготування їжі. Так само слід зазначити головна перевага промислових плит в тому, що не потрібно проводити додаткових газових комунікацій. Вони працюють від мережі 220 вольт або ж від промислового напруги 380 вольт.

Існують так звані індукційні плити. Вони являють собою новинку в промисловому обладнанні. Винаходу цього понад 20 років. Принцип нагріву поверхні даної плити полягає в тому, що використовуються високочастотні магнітне поле, яке розігріває вміст кухонного начиння. Індукційні панелі не отримали велике застосування на підприємстві через свою дорожнечу і складність експлуатації.

Асортимент професійних електроплит

Існує безліч інтернет магазинів представляють величезну кількість різних кухонних плит. Не виключенням є і наш інтернет магазин. Тут ви можете знайти унікальні практичні плити різних типів, починаючи від газових закінчуючи промисловими. Ми представляємо професійні плити вітчизняного виробництва, так і промислові електричні плити імпортних виробників.

Вся представлена ​​продукція на нашому інтернет магазині розміщена в зручному каталозі, де ви можете підібрати для себе відповідний товар. У нас ви можете знайти плити потрібних розмірів, необхідної потужності, потрібною кількістю конфорок та багато іншого. Багатий вибір дозволить підібрати плиту для елітних ресторанів, простих їдалень, громадським харчуванням і т.д. В каталозі зустрічається плити з духовкою і без. Електричні плити універсальні і размешается по модульно - секційного методу, пристебнутий варіант або «острівець».

В нашому каталозі представлені промислові електричні плити витіснили газове і твердопаливні обладнання з ресторанної кухні завдяки інтенсивному розвитку технологій.

Як вибрати електроплиту для ресторану?

  • Потужна промислова електроплита з вбудованим електричним нагрівальним пристроєм, повністю виготовлена ​​з металу - найбільш практичний варіант для підприємств з високою прохідністю. Моделі швидко нагріваються, добре передають тепло, контролюються автоматично і не бояться механічних пошкоджень.
  • Індукційні промислові електроплити з гладкою керамічною поверхнею створювалися для професійних кухонь, але сьогодні використовуються універсально.
  • Стеклокерамика має низьку теплопровідність, але добре пропускає інфрачервоне випромінювання. В якості нагрівальних елементів використовуються електричні нагрівальні спіралі або інфрачервоні галогенні лампи. Склокерамічна електрична плита для кафе має привабливий вигляд, легко миється і встановлюється прямо на робочому прилавку. Завдяки фізичним характеристикам панель нагрівається швидше, прилегла поверхня залишається холодної.

Нагрівальні поверхні електроплити управляються поворотним перемикачем з кінцевим числом положень. Позиції пропонують зручні комбінації потужності нагріву.


Модули для Opencart 2, Опенкарт 3