Шафа для підігріву тарілок

Код товару: 1356

0

17761 грн. 20896 грн.

На складі

Шафа для підігріву тарілок 103063 призначений для підігріву посуду до потрібної Вам температури пер..

Код товару: 1357

0

30017 грн. 35314 грн.

На складі

Шафа для підігріву тарілок 103122 призначений для одночасного підігріву 110-120 тарілок діаметром д..

Код товару: 1354

0

9100 грн.

На складі

Стіл з підігрівом електричний стаціонарний, відноситься до роздаточного обладнання. Призначений для..

Шафа для підігріву тарілок купить №1

Шафа для підігріву тарілок - це обладнання швидше для елітних закладів, так як варто пристойні гроші. Але завжди треба прагнути до досконалості, заслуговувати повагу відвідувачів різними способами, надавати послуги найвищої якості, а такі шафи в цьому відіграють значну роль.

Навіщо він потрібен?

Шафа для підігріву тарілок - це обладнання для створення ідеальних умов для приготування смачних і вишуканих страв і напоїв. Наприклад, всім відомо, що кава необхідно наливати в підігріті чашки, адже таким чином зберігається їх неповторний смак і аромат. Теж стосується і деяких страв. Посуд в таких шафах нагрівається до температури (+35 .... +90 ° С) в залежності від приготованого вироби.

Суть роботи полягає в тому, що всередині закриттів нагрівальний блок автоматично підтримує зазначену температуру. Подвійні стінки і двері зберігають тепло у внутрішньому обсязі. Тарілки або чашки поміщаються всередину обладнання, за лагідне час нагріваються, витягуються їх шафи і після цього наповнюються їжею або напоєм.

В інтернет-магазині ТЕХСНАБ можна придбати шафу для підігріву посуду від таких німецьких і українських виробників як Bartscher і РТНН. Вони пройшли всі необхідні перевірки, отримали сертифікати якості і відповідають міжнародним стандартам. Шафи для підігріву виготовляються з нержавіючої сталі і укомплектовані орними дверима.

Головні відмінності

Шафи відрізняються місткістю і наявністю додаткових функцій. Стандартний шафа розрахований на розміщення посуду на 6 персон, деякі можуть вміщати і на 12, але на таке обладнання ціна значно вище. При виборі шафи варто враховувати кількість відвідувачів і частоту використання такого обладнання.

Деякі шафи мають додаткові функції. Наприклад, в деяких можна розморожувати продукти або підігрівати остиглі страви. Це дуже зручно, тому що можна економити час, а це дуже важливо для закладів громадського харчування з інтенсивним потоком відвідувачів.

Таким чином, купуючи шафу для підігріву посуду, ви не викинете гроші на вітер. Навпаки, ви будете залучати відвідувачів високим рівнем обслуговування та смачною кухнею, а гроші, витрачені на таку меблі з нержавіючої сталі , досить швидко окупляться.


Модули для Opencart 2, Опенкарт 3