Сиротерка

Код товару: 1344

0

11651 грн. 13707 грн.

На складі

Сиротерка GR8 / D призначена для подрібнення твердого сиру, горіхів, сухарів і інших подрібнюють п..

Код товару: 1834

0

12054 грн. 14181 грн.

На складі

Сиротерка-сухарніца FGM 113 призначена для твердих сортів сиру, горіхів, сухарів. Продуктивність..

Код товару: 972

0

17728 грн. 20856 грн.

На складі

Терка-подрібнювач GR12 / S продуктивністю 40 кг / ч.Размери вхідного отвору терки, мм-140x75.Профес..

Код товару: 1835

0

30722 грн. 36143 грн.

На складі

Сиротерка FTMC 102 це у ніверсальная машина для натирання та різання м'яких і твердих сортів сиру ..

Код товару: 2097

0

41125 грн. 45125 грн.

На складі

Cиротерка Chef Pizza Inox призначена для натирання різних видів сиру (рекомендується використову..

Код товару: 2002

0

38355 грн.

Нет в наличии

Сиротерка Верія non CE з диском-теркою дозволяє натирати сир моцарелла стружкою товщиною 7 мм .. Ко..

Сиротерка купить №1

Сир в кулінарії є дуже популярним продуктом. Його застосовують самим різним чином: їм посипають продукти, які запікаються, його додають в салати, соуси і т. Д. Широка область його застосування робить необхідним різні нарізки сиру: його ріжуть на кубики, тонкі скибочки, роблять з нього крихту або ріжуть у вигляді спагетті. Тільки ось вручну робити це потрібно довго, а кінцевий результат не завжди відрізняється точністю форм, що часто псує естетичний вигляд страв.

Для швидкої і зручної нарізки сиру ідеальними шматочками і використовують сиротёрку. Вони покращують цей процес і дозволяють отримати високоякісний продукт, а також зменшити кількість відходів. Сиротёркі дуже популярні в піцеріях, фабриках-кухнях і великих їдальнях.

Принцип роботи сиротёрок, подрібнювачів сухарів, горіхів або просто електротёрок

Ці апарати дуже компактні, але при цьому вони володіють великою продуктивністю. Користуватися ними дуже просто і зручно. Управління такою теркою полягає в натисканні однієї кнопки, яка розташована на передній панелі приладу. Сиротёркі маленькі за розміром і це робить можливим їх перенесення з місця на місце. Конструкція даних пристроїв складається з обробних терок, які мають вигляд дисків, електропроводи і чаші, яка служить для потрапляння вже нарізаного теркою сиру. Корпус виготовляється з нержавіючої сталі найвищої якості, пекло позови виробляють з анодизирован алюмінію.

Сиротёрка працює за допомогою обертання зубчатого вала. Він здатний перетерти сир, сухарі, горіхи і будь-які інші подібні продукти. Деякі сиротёркі оснащені ручкою-пресом, який служить для притискання сиру або іншого продукту до ножів терки.

Робота з сиротёркамі є безпечною, адже прямий контакт людини з подрібнювальні механізмом відсутня. Точна і акуратна нарізка відбувається завдяки тому, що диски нахилені на 30 градусів. А гумові ніжки або Шорстко підставки гарантують стійкість сиротёркі. Розрізняють дискові електротёркі (нарізають сир соломкою і кубиками) і барабанні. Останні використовуються для твердих шарів сиру до стану порошку. Сирорізки обробляють м'які сорти сиру.


Модули для Opencart 2, Опенкарт 3