Вітрина теплова

Код товару: 2579

0

4753 грн. 5185 грн.

На складі

Вітрина теплова GoodFood WS2P Waffle House застосовується для викладки випічки і підтримування її ..

-15%
Рекомендуємо
Популярне
Вітрина теплова BM-2-Ewt Inox

Код товару: 1666

0

5775 грн. 6794 грн.

На складі

Вітрина теплова BM-2 має 2 полки-грат і 2 гастроёмкості в комплекті для розміщення на нижній полиці..

Код товару: 2580

0

6518 грн.

На складі

Вітрина теплова WS 8034 призначена для демонстрації і короткочасного зберігання в теплому стані го..

Код товару: 2581

0

7703 грн.

На складі

Вітрина теплова WS 8035 призначена для демонстрації і короткочасного зберігання в теплому стані го..

Код товару: 1214

0

8019 грн. 8888 грн.

На складі

Вітрина теплова HKN-WD1 HURAKAN призначена для демонстрації та короткочасного зберігання в теплому с..

Код товару: 2667

0

8678 грн. 9651 грн.

На складі

Теплова вітрина WS680 Black Line г абарітамі 920x480x595 мм оснащена трьома хромованими полицями..

Код товару: 144

0

9875 грн.

На складі

Теплова вітрина WS 809B оснащена розсувними прозорими дверима, що забезпечує легкий доступ до проду..

Код товару: 2668

0

10083 грн. 11883 грн.

На складі

Теплова вітрина WS 920 Black Line для викладки вафель, кондитерських виробів, булочок, пиріжків. Г..

Код товару: 143

0

12443 грн.

На складі

Теплова вітрина WS 809-Inoxtech призначена для короткочасного зберігання і привабливою демонстрації..

Код товару: 145

0

15998 грн.

На складі

Настільна теплова вітрина WS 809D значно підвищує рівень продажів, тому що розміщується на рівні о..

Код товару: 155

0

18888 грн. 20540 грн.

На складі

Вітрина теплова RTR-97L проводиться з лайтбоксів і підсвічуванням для розміщення Вашого логотипу аб..

Код товару: 154

0

20024 грн. 21765 грн.

На складі

Вітрина теплова настільна RTR-120L випускається з гнутим склом і трьома хромованими полицями. Внутр..

Вітрина теплова купить №1

Вітрина теплова

Ефектне подання товару, пробудження у клієнтів апетиту і бажання вдосталь наїстися - ось основні завдання, які ставлять перед собою власники закладів громадського харчування. Задля досягнення цих цілей на допомогу приходять спеціалізовані теплові вітрини. Електро-пристрої, оснащені функцією підігріву, оптимально підійдуть як для столових та кафе з системою самообслуговування, так і для барних стійок. Салат-бари і ресторани зі шведськими столами, кондитерські та інші заклади громадського харчування - ось основна сфера використання теплових вітрин.

Переваги теплових пристроїв

Устаткування даного типу досить поширене в сучасних умовах. Власники закладів громадського харчування вибирають теплові пристрої за їх неперевершені достоїнства. Серед основних переваг апаратів наступне:

  • Можливість підтримки заданої температури готової страви незалежно від його типу, в теплових вітринах оптимально зберігаються різні види продукції: як шоколадні тістечка, так і курка, приготована в грилі.
  • Електрична вітрина - грамотний, розумний і ефективний спосіб підготовки до великого напливу відвідувачів. Завдяки наявності подібного апарату ви з легкістю підвищите пропускну здатність точки громадського харчування, а клієнтам не доведеться довго чекати приготування або розігрівання страв.
  • Різні моделі теплової техніки, пропоновані інтернет-магазином Техпостач можуть бути розраховані на робочу температуру нагрівання від +2 до +90 градусів за Цельсієм.
  • Гарантія теплового прогріву і збереження обраного режиму забезпечується функціями пароувлажененія, конвекційного підігріву, циркуляції повітря і регулятора температур. Крім цього, найбільш сучасні моделі оснащуються функцією теплового ковдри, що гарантує підтримку гарячої температури.
  • Завдяки скляній передній панелі теплових вітрин готові страви ефектно демонтуються покупцям, викликаючи бажання спробувати. Додатковий ефект створюється за рахунок можливості показу страв з усіх боків і внутрішнього підсвічування, яка може представити будь-яку їжу в більш вигідному світлі.
  • Стільность і витриманість дизайну, компактна і ергономічна форма - за рахунок цього теплова вітрина оптимально вписується в інтер'єр будь-якого закладу громадського харчування незалежно від дизайну приміщення.

Відмінні риси

В сучасних умовах виробники пропонують клієнтам величезну різноманітність теплових агрегатів. Вибрати можна як виходячи їх технічних характеристик, так і беручи до уваги розмір бюджету, запланованого на покупку.

Виходячи з конструкції апарати поділяють на:

  • настільні;
  • підлогові.

Підлоговий варіант - вибір для закладів з великим потоком клієнтів і товарообігом. Завдяки такій теплової вітрині істотно підвищується прибуток магазинів, супермаркетів і столових на заводах, фабриках або в великих офісних центрах.

Настільний варіант теплової оснащення - пристрій меншого обсягу. Характеризується компактними розмірами і призначається для невеликих кафе. Основна сфера використання - кафе, бари, піцерії і дрібні торгові павільйони.

Існують спеціалізовані теплові вітрини для курей. Найчастіше це підлогові зразки, що дозволяють ефектно демонструвати і продавати курей в умовах супермаркетів і точок швидкого харчування.
Пропозиції м'якою і апетитною випічки будуть більш привабливими при зберіганні продукції в теплових апаратах з пароувлажнением. Так булочки, пироги і хліб гарантовано збережуть початкову принадність.

Де купити пристрої?

Якісні і надійні теплові пристрої пропонує сьогодні спеціалізований інтернет-магазин професійної кухонної техніки Техпостач. Зразки, які пропонує компанія, вигідно виділяються на тлі інших пропозицій своїми характеристиками, а також невисокою вартістю. Вибирайте тільки найкраще для кухні свого закладу і співпрацюйте з реальними професіоналами своєї справи.


Модули для Opencart 2, Опенкарт 3