Бліксери

-15%
Бліксер Blixer 2-Robot Coupe

Код товару: 946

0

48018 грн. 56491 грн.

Очікуємо надходження

Бліксер поєднує в собі функції двох добре відомих апаратів: блендера і куттера-міксера. Бліксери ш..

-15%
Бліксер Blixer 3-Robot Coupe

Код товару: 949

0

51298 грн. 60351 грн.

Очікуємо надходження

Бліксер Robot Coupe Blixer 3 - пристрій, що ставитися до електромеханічного типу кухонної оснащення..

-15%
Бліксер Blixer 4-Robot Coupe

Код товару: 955

0

65912 грн. 77544 грн.

Очікуємо надходження

Бліксер Robot Coupe 4 являє собою високотехнологічну кухонну оснащення, що вже знайшла застосування..

Бліксери купить №1

Бліксери є сучасним видом кухонного обладнання, яке використовується переважно на професійних кухнях і поєднує в собі функції трьох пристроїв: блендер, кутер, міксер. необхідність купити Бліксери виникає при облаштуванні кухонної зони в кафе, ресторанах, барах та інших закладах громадського харчування.

Переваги промислових Бліксери

Дані кухонні пристрої надають такі переваги: ​​

  • дозволяють економити робочий простір;
  • скорочують витрати: вартість комбінованого обладнання істотно нижче, ніж сумарна вартість різнопланових пристосувань;
  • висока ефективність виконання процесів подрібнення продуктів одним кухарем.

Дані пристосування знайшли схвалення навіть у професійних дієтологів, адже продукти харчування, перероблені з їх допомогою, зберігають харчову цінність при зміні текстури.

Застосування професійного Бліксери

Бліксери є універсальними винаходами, оскільки вони можуть використовуватися для приготування різних страв з м'ясних і рибних продуктів, овочів і фруктів. За це багато професійних кулінари якраз вирішують купити Бліксери для ресторану або кафе. Головною особливістю кухонного обладнання є можливість змінювати розміри фракцій подрібнення продуктів. Завдяки продуманому дизайну ножів і їх високій швидкості обертання забезпечується швидке подрібнення сировини до потрібних розмірів і текстури. це дозволяє використовувати пристрої для виготовлених широкого асортименту продукції:

  • рідких і напіврідких пюре;
  • паштетів, майонезів, соусів або кремів;
  • мусів з сирих або варених продуктів, супів-пюре;
  • подрібненої зелені;
  • тесту.

Бліксерние подрібнювачі забезпечують високу ступінь захисту робочого персоналу. Пристрої оснащуються герметично закривається кришкою, що запобігає отриманню травм або викид переробляються продуктів. Устаткування має автоматичну систему зупинки двигуна в разі відкриття чаші.

Особливості   Бліксери для ресторану

Основа Бліксери - високопродуктивні асинхронні двигуни, характеризуються надійністю і довговічністю роботи. функція миттєвого гальмування дозволяє в будь-який момент додавати продукти, просто прибравши кришку з полікарбонату. Багато моделей пристроїв додатково мають в конструкції скребок, за допомогою якого можна легко очистити стінки чаші безпосередньо при роботі, завдяки чому налиплого маса рівномірно подрібнюється.

Ціна Бліксери багато в чому залежить від функціоналу, обсягу чаші і матеріалів виготовлення. Перевагу краще віддавати пристроям, функціональні вузли яких виготовлені з харчової сталі.

Купити Бліксери в Києві ви можете в магазині ТЕХСНАБ. У каталозі представлено тільки якісне кухонне обладнання для кафе і ресторанів іменитих виробників, яке пропонується з офіційною гарантією. ми пропонуємо різні види пристроїв для подрібнення харчових продуктів по найбільш демократичними цінами з оперативною доставкою в будь-яке місто України.


Модули для Opencart 2, Опенкарт 3