Гранітори

Код товару: 2215

0

24242 грн. 28520 грн.

На складі

Гранитор CAB Blaze для виробництва «солодкого снігу», крему, замороженого йогурту і сорбета. Містк..

Код товару: 2213

0

30050 грн. 35353 грн.

На складі

Гранитор SM-1 ще називають установка "солодкий сніг" призначений для заморожування соків в снегооб..

Код товару: 812

0

32452 грн. 35274 грн.

На складі

Гранитор Mini-1 ще називають установка "солодкий сніг" призначений для заморожування соків в снегоо..

Код товару: 2214

0

41130 грн. 48388 грн.

На складі

Гранитор SM-2 призначений для заморожування соків в снегообразную массу.Оснащен 1 колбою об'ємом 1..

Код товару: 2216

0

53520 грн. 62964 грн.

На складі

Гранитор CAB Faby Cream 2 для виробництва «солодкого снігу», крему, сорбета і замороженого йогур..

Код товару: 813

0

58363 грн. 63438 грн.

На складі

Гранитор Mini-2 ще називають установка "солодкий сніг" призначений для заморожування соків в снегоо..

Гранітори купить №1

Невід'ємною частиною будь-якого ресторану є холодильні системи. Охолодження професійної кухні варіюється від невеликих холодильників до величезних морозильних камер. Але існують спеціальні пристрої для подачі напоїв з льодом.

Що таке гранітор?

Купівля правильного комерційного кухонного обладнання впливає на подальший розвиток бізнесу. Якщо основні потреби враховує проект, невеликі пристосування відомі тільки професіоналам.

Універсальні гранітори використовуються в громадському харчуванні і спеціально розроблений для коктейлів, м'якого морозива і пюре з фруктів, сорбетів або так званого «солодкого снігу». У процесі перемішування фрукти подрібнюються до однорідної маси і в залежності від заданого охолодження подаються як самостійне блюдо в різному ступені охолодження до заморожених гранул.

Щоб використовувати пристрій проста - магнітна муфта фланцева надає руху гвинт. Замороження виконується в кілька етапів, і продукт не проникає всередину машини. Через особливих властивостей кожен склад можна заморозити до готових до вживання солодких делікатесів. Підфарбовування харчовими добавками надає яскравість десерту.

Пристрій дозволяє безперервно регулювати консистенцію. Потужні пристрої з різним об'ємом і кількістю ємностей гарантують переваги в подачі напоїв:

  • Простота в експлуатації;
  • Корпус з нержавіючої сталі;
  • Сумний контейнер з прозорого полікарбонату для демонстрації кольору;
  • Проста, швидка очистка.

Як вибрати професіональному гранітор?

Якщо купити гранітор з двома і більше контейнерів, можна вибирати різні режими заморожування і охолодження в кожному контейнері одночасно. Таким чином, в меню з'явиться додаткова можливість урізноманітнити асортимент напоїв різної консистенції. Будь-яка модель підходить для приготування смачного морозива, безалкогольних та алкогольних коктейлів, таких як Маргарита або Дайкири.

Смак і температура напою помітно впливають на затребуваність, особливо, влітку. У барах і магазинах, де можна купити сік з льодом, в спеку стоять черги. Увечері різнокольорові контейнери показують справжнє шоу, коли бармен готує коктейлі з льодом. Якщо лід готують за особливим рецептом з соку з додаванням алкоголю, напій набуває фірмовий смак на відміну льоду з води. Першим етапом після завантаження контейнера є зниження температури - сокоохолоджувач дозволяє подавати напої помірно холодними без льоду. Це особливо важливо для якісних натуральних соків.

Для невеликого підприємства або домашнє кухні досить одного контейнера. Єдиним розходженням є один колір десерту за цикл. Решту роботи всі пристрої виконують аналогічно.

В нашому інтернет магазині можна купити   слаш апарат для подачі напоїв і солодких десертів від різних виробників. Бренди забезпечують додаткові ексклюзивні функції і різну потужність. Весь представлений асортимент має гарантію виробника і при покупці доставляється за вказаною адресою.


Модули для Opencart 2, Опенкарт 3