Прес для гамбургерів

Код товару: 2186

0

435 грн.

На складі

Кількість в упаковці 500 листів. ..

Код товару: 2185

0

2989 грн. 3529 грн.

На складі

..

Код товару: 2628

0

3792 грн. 4227 грн.

На складі

Прес для гамбургерів HF-100 призначений для формування котлет для гамбургера діаметром 100 мм. Габа..

Код товару: 2187

0

5846 грн.

На складі

Прес для гамбургерів HPP-100 призначений для формування котлет для гамбургера діаметром 100 мм. Діа..

-10%
Прес для гамбургерів HF-130 - Rauder

Код товару: 2625

0

4029 грн. 4464 грн.

Немає в наявності

Прес для гамбургерів HF-130 призначений для формування котлет для гамбургера діаметром 130 мм. Діам..

Прес для гамбургерів купить №1

Більшості подобається хороший гамбургер з традиційною начинкою з яловичини, курки, свинини або риби. Деякі вважають за краще смачний вегетаріанський або веганські бургер. Незалежно від уподобань прес для гамбургерів допоможе приготувати цілу партію ароматних кулінарних шедеврів з вираженим смаком. Завдяки простому пристрою кухареві не доведеться годинами формувати пиріжки - це зробить спеціальне пристосування, що полегшує роботу на домашній або професійної кухні.

Як прес готує бургери?

Якщо купити прес для гамбургера в нашому інтернет магазині, партія смачних гарячих бутербродів не тільки виглядає однорідно, а й дозволяє зробити приготування безперервним.

Універсальне виріб можна використовувати не тільки для фаршированих гамбургерів, але і для бутербродів або традиційних бургерів. В основу преса завантажується булочка, потім прес використовується для стиснення з поглибленням, куди слід додати м'ясну начинку і додатковий шар булки. За допомогою плоского преса піднімається нижня платформа, щоб видалити готовий бургер.

Додатковою перевагою моделі є запобігання хворобам харчового походження. У нашому каталозі представлені вироби світових і вітчизняних брендів з різною продуктивністю.

Особливості конструкції преса для гамбургерів

Сучасні кухонні пристосування виготовляються з алюмінію або сталі з антипригарним покриттям робочих елементів. Преси призначені для важких умов експлуатації. Вони мають конкретний діаметр і регульовану товщину. Пружинний поршень дозволяє швидко видалити готовий пиріжок на робочу поверхню або окремий піддон.

Механізм передбачає легке очищення, а запасні листи для пиріжків доступні в упаковках до 1000 штук. При пресуванні пиріжка корисно використовувати листи зверху і знизу, так як це зупиняє від попадання м'яса в щілину навколо вершини преса. Перед роботою необхідно переконатися, що верхня пластина правильно відрегульована і зафіксована на місці, щоб забезпечити однакову товщину пиріжків.

Зручний прес для бургерів бренди виробляють в різних розмірах і стилях, включаючи міні-версії, щоб робити порції для дітей. Для ефективної готування додатково буде потрібно відбивною молоток і м'ясорубка. У нашій компанії можна легко придбати пристрій з необхідною продуктивністю. Ми доставляємо покупки за адресою.


Модули для Opencart 2, Опенкарт 3