Рибочистка професійна

Код товару: 1047

0

56091 грн. 63873 грн.

На складі

рибочистки KT-S призначена для очищення риби від луски на підприємствах громадського харчування. ..

Рибочистка професійна купить №1

Робота на кухні буває дуже брудною, особливо коли обробляють рибу. Деякі рибні страви вимагають оброблення до філе або залишити рибу з шкіркою, відокремити кістки. Тільки видалення луски змушує довго прибирати робоче місце. Ручна рибочистка багато років допомагає підготувати рибу до готування, але виробники подбали про процес і створили кілька електричних моделей.

Конструктивні особливості електричну рибочистки

Сучасні інструменти для чищення риби значно полегшують роботу, економлять зусилля і час. Наші фахівці познайомлять з асортиментом інтернет магазину, в якому представлені моделі з різною потужністю, конструкцією і додатковими функціями.

Ергономічна електрична рибочистка має спільні елементи - гнучкий і довгий шнур, механічний привід, головка зі змінними насадками. Пристрій абсолютно безпечно, відрізняється ергономічним дизайном і має експлуатаційними перевагами для швидкої і легкої роботи з очищення риби:

  • Міцна конструкція водонепроникна, протистоїть солоній воді і іржі, підходить для домашнього та комерційного використання;
  • Гнучкий шнур для легкого звернення не обмежує роботу;
  • Рухлива головка простого інструменту обертається і відхиляє вниз, не порізи рибу, не викликає травматизму;
  • Насадки зі надтвердим покриттям з тефлоном мають різні розміри і форму для швидкої обробки різних порід риби.

Щоб розібратися в пристрої і призначенні різних моделей, наш каталог пропонує побутові та багатофункціональні рибочистки.

Як вибрати модель рибочистки?

Сучасні пристосування для підготовки рибних напівфабрикатів працюють від електричної мережі і на акумуляторах. У всіх типів пристроїв є рукоятка і головка зі змінними шпинделями з шипами або пластинами з зубцями. У бездротових пристроях батареї знаходяться в рукоятці з електроприводом, що додає ергономічності.

В каталозі представлені найбільш затребувані моделі:

  • Для видалення луски використовуються потужний двигун і роликовий ніж з нержавіючої сталі, які виконують роботу, а кожух закриває рухливий елемент для безпеки і не дозволяє розлітатися лусці.
  • Електричний Скіннер для зняття шкіри з риби дозволяє чистіше і швидше отримати філе. Сильний мотор дозволяє знімати шкіру з лускою з риби середніх і великих риб. Модель поставляється з пластиковим водонепроникним ковпаком, який захищає під час роботи.
  • Компактний електричний прилад, що нагадує ручний інструмент, забезпечений високоякісним роликом з нержавіючої сталі, який обертається з вражаючою швидкістю. Такі моделі випускають з електроживленням і на батареях, але частіше зі стаціонарним ножем для невеликої та середньої риби.
  • Професійний скалер відокремлює шкіру, чистить тільки луску, очищає реберні кістки разом зі шкірою, щоб швидко закінчити обвалку.
  • Пристрій з зазубреними пластинами призначене для сибаса, форелі, кети, коропа, щуки і багатьох інших різновидів зі складною поверхнею. Такий тип обробки ефективний на професійній і домашній кухні.
  • Автоматичні барабанні рибочистки відрізняються багатофункціональністю, високою продуктивністю і адаптованими насадками для різних порід риби. Після завантаження риби можна відпочивати - весь цикл машина виробляє самостійно, видаючи готовий напівфабрикат.

Представлений асортимент включає різноманітність матеріалів, використаних для ножів. Залежно від меню, в нашому інтернет магазині можна купити рибочистки з робочими насадками з нержавіючої сталі, латуні, алюмінію, з тефлоновим покриттям. Придбані товари з гарантією виробника доставляють за адресою.


Модули для Opencart 2, Опенкарт 3