Тістоміси

-10%
Рекомендуємо
Хіт
Популярне
Тістоміс LT-10 - Rauder

Код товару: 2385

0

26663 грн. 29626 грн.

На складі

Тістоміс Rauder LT-10 одно-швидкісний з об'ємом діжі 10 літрів. Швидкість обертання робочого органу..

Код товару: 30001

0

29164 грн. 33141 грн.

На складі

Тістоміс REEDNEE HS20_2   двошвидкісний тістоміс з діжею обсяг 20 л. Непідйомний місильний о..

Код товару: 1528

0

29547 грн. 34761 грн.

На складі

Тістоміс Gastromix спіральний HS20B - надійне обладнання, яке використовується на кухнях підприєм..

Код товару: 2678

0

29942 грн. 33299 грн.

На складі

Тістоміс спіральний SK-10 призначений для замісу дріжджового тіста для пиріжків, булочок, хліба, пі..

Код товару: 1132

0

30485 грн. 34642 грн.

На складі

Тістоміс спіральний IFM7 об'ємом діжі 7 літрів і виходом тесту 6 кг.Ідеально підійде для пебольшіх ..

Код товару: 1771

0

30913 грн. 35946 грн.

На складі

Тістоміс ASM10F 1Ф одношвидкісний з незнімної діжею і непідйомним робочим органом. Максимальна вага..

-10%
Рекомендуємо
Популярне
Тістоміс LT-20 - Rauder

Код товару: 2386

0

31206 грн. 34761 грн.

На складі

Тістоміс Rauder LT-20 одно-швидкісний з об'ємом діжі 20 літрів. Швидкість обертання робочого органу..

Код товару: 36011

0

31841 грн. 36183 грн.

На складі

Тістоміс REEDNEE HS30_2   двошвидкісний тістомісильник з діжею обсяг 30 л. Непідйомний місильни..

Код товару: 1721

0

32667 грн.

На складі

Тістоміс SK 10 MO з об'ємом діжі 8 літрів-одношвидкісний. Потужний ланцюгової привід. Дежа, захис..

Код товару: 1773

0

33461 грн. 38908 грн.

На складі

Тістоміс ASM16F одношвидкісний з незнімної діжею і продуктивністю 48 кг / год. Завантаження тесту 1..

Код товару: 1529

0

33576 грн. 39501 грн.

На складі

Тістоміс HS 30B об'ємом діжі 30 літрів призначений для замісу різних видом тесту. Двошвидкісний з о..

Код товару: 1092

0

33576 грн. 37407 грн.

На складі

Тістоміс спіральний SK-16 призначений для замісу дріжджового тіста для пиріжків, булочок, хліба, пі..

Тістоміси купить №1

Тістоміс: промислова тістомішалка з гарантією якості


Тістоміси – це спеціальні кухонні машини, здатні замішувати тісто із засипаних у ємність інгредієнтів без участі оператора.

Тістомісильна машина суттєво полегшує виробництво хлібопекарської продукції, оскільки ручний процес вимішування тіста займає багато часу та потребує відповідних фізичних сил.

Тістомішалка автоматизує та прискорює процес, доводячи його до досконалості, що дозволяє збільшувати обсяги виробництва та знижувати трудовитрати. Деякі моделі тістомісників оснащені набором змінних насадок, що суттєво розширює функціональність, спектр застосування агрегату, дозволяючи використовувати пристрій як міксера для кремів, рідкого тіста для млинців, вимішування мусів, соусів та іншого.

Як влаштовані та для чого використовуються професійні тістоміси

Тістомісильна машина складається з трьох основних елементів: діжі, електроприводу та місильного інструменту. Діжа або ємність у вигляді чаші призначена безпосередньо для замішування тіста. Вона буває знімною або нерухомою. Електричний привід забезпечує рух місильного інструменту. Останній може мати різні форми для кращої роботи.

Принцип роботи тістомісильної машини досить простий: електричний привід обертає мішалки навколо осі, а лопаті замішують тісто в діже. Робота ведеться у кількох швидкісних режимах.

Завдяки оптимальній швидкості та формі мішалок, швидко утворюється тісто. У деяких моделях є опція реверсу місильного інструменту, яка використовується для звільнення поверхні від тесту, що налип.

Деякі моделі тістомісів мають також можливість програмування та функцію пам'яті. Це стане в нагоді при великих обсягах виробництва. Таймери призначені для керування часом роботи.

Тістоміси виготовляються з нержавіючої сталі, що забезпечує надійність роботи техніки та безпеку готової продукції. Елементи корпусу, ручки та інші деталі виготовляються з міцного пластику. Очевидно, що краще купити тістомішалку сертифіковану, від офіційного виробника, що гарантує якість своєї продукції.

Переваги тістомісів

Прискорення процесу виробництва — із використанням цих апаратів заклади можуть готувати суттєві обсяги тесту, заощадивши час.

Простота експлуатації - використовувати обладнання нескладно, тому навчити персонал користуватися тістомісильними машинами не складно.

Економія сировини та трудових витрат - замість замішування тесту, персонал може займатися іншими питаннями; достатньо лише правильно розрахувати сировину, засипати продукти та включити тістоміс.

Висока якість тесту - апарат за короткий час створює продукт потрібної якості, і тісто виходить однорідним, еластичним та насиченим киснем.

Нові можливості — техніка постійно вдосконалюється, доповнюється новими функціями, щоб тістоміси мали можливість готувати відмінний продукт. Купивши тістомісильну машину в нашому магазині, ви отримаєте надійного помічника на кухні підприємства.

Сфера застосування тістомісу: їдальня, кафе, ресторани, бістро

Тістоміс купити доречно не лише для застосування в пекарні — спектр використання такої техніки досить широкий: це і піцерії, і шкільні їдальні, і класичні заклади громадського харчування.

Купити тістоміс можна практично для будь-якого підприємства, асортимент якого пропонує покупцям хліб, булочки, круасани, пиріжки, а також вареники, пельмені, чебуреки, борошняні десерти, напівфабрикати та багато іншого.

Тістоміс промисловий використовують для масового виробництва основи для випікання. Це може бути дріжджове, листкове, бісквітне, рідке тісто. За наявності спеціальних насадок, звичайний тістоміс перетворюється на універсальну машину, що виконує кілька кулінарних завдань.

Якщо купити планетарний міксер-тестоміс, можна відмовитися від додаткового придбання іншої техніки з подібними функціями. Крім того, за допомогою тістомісів можна готувати фарш у промислових масштабах.

Як вибрати тістоміс: особливості моделей та їх конструкції

Перед тим, як купити тістомішалку, споживачеві слід відповісти на кілька питань. Природно, що більший бюджет — тим функціональніше обладнання можна придбати.

Важливо зрозуміти, який обсяг виробництва планується, яке за консистенцією та рецептурою тісто потрібно замішувати. Виходячи з цього, слід вибирати модель із відповідними опціями.

Планетарний тістоміс ідеально підходить для замішування рідкого тіста. Це модель, яка виконує також функції міксера. У комплекті постачається спеціальний віночок.

Горизонтальні тістоміси використовуються для виробництва великих обсягів тіста та підходять для кафе, піцерій, пекарень. На відміну від попередньої моделі, лопаті в машинці розташовані горизонтально.

Спіральний тістоміс - найбільш поширений варіант, що підходить для промислового виробництва тіста будь-якої консистенції. Має вигнуту насадку, що нагадує спіраль. У деяких моделях обертається не лише насадка, а й ємність (дїжака).

Сьогодні тістоміс купити в Києві можна практично будь-який: великий, маленький, стаціонарний, переносний, з однією або декількома насадками. При виборі необхідно брати до уваги якість виготовлення. Якісні тістоміси виготовляються з вуглецевої, нержавіючої та конструкційної сталі, що гарантує антикорозійні якості обладнання та екологічність.

Рекомендується купувати тістоміс професійний і від найкращих сегментних виробників — їх продукція перевірена часом та досвідом безлічі людей.

Купити хороший тістоміс у Києві легко – достатньо замовити продукцію у нашому інтернет-магазині. Ми є надійними постачальниками електромеханічного та теплового обладнання для сфери громадського харчування. Наші клієнти отримують висококласну техніку, гарний сервіс та надійну гарантію якості.

На які характеристики варто звертати увагу при виборі тістомісів


Професійний тістоміс купити в Україні не проблематично, якщо ви точно знаєте, яке обладнання вам підходить.

Зверніть увагу на комплектацію обладнання, а саме: місильний модуль, насадки, таймери, режими та інше. Режим замісу може бути порційним та безперервним.

Зважайте на максимально можливі обсяги готового продукту, який гарантує обладнання. Цей показник залежить від місткості діжі (30-330 л).

Форма діжі може бути коритоподібною, круглою, конусною. За принципом кріплення чаша буває фіксованою та знімною (підкатною).

Враховуйте оптимальну кількість робочих швидкостей агрегату. Так, спіральний тістоміс має дві швидкості: першу для підготовчого перемішування інгредієнтів, а другу - безпосередньо для замісу.

Тістоміс купити в Україні: чому купити тістомісильне обладнання вигідно на сайті techsnab.com.ua

Ми пропонуємо купити тістоміс промисловий в широкій варіації конструкцій. Асортимент тістомісильних агрегатів складається з моделей різної потужності, форми та функціональності, що дозволяє індивідуально підібрати машинку для невеликої піцерії або хлібопекарні.

Тістомісильна машина, купити яку ви можете в онлайн-режимі, відповідає європейським стандартам технічної та екологічної безпеки. Це сертифіковане обладнання, яке підходить, у тому числі, для їдалень дитячих та медичних закладів.

Ви можете купити тістоміс з доставкою в будь-яке місто країни. Оформлення замовлення – через сайт. Отримати консультацію менеджера інтернет-магазину можна за телефоном.

Важливий показник для вибору та купівлі тістомісу – ціна. У нашому інтернет-магазині ви можете купити якісний та недорогий тістоміс з доставкою по Україні.


Модули для Opencart 2, Опенкарт 3