Устаткування для SOUS VIDE

Код товару: 1838

0

12263 грн. 14260 грн.

На складі

Контейнер для апарату ASV2 форми GN1 / 1. Виконання - нержавіюча сталь. У комплекті кришка. Розмі..

Код товару: 2192

0

15680 грн. 18447 грн.

На складі

Кулінарний метод приготування страв, запечатаних в спеціальні вакуум-пакети, в чітко заданої низьк..

Код товару: 1549

0

20750 грн. 24411 грн.

На складі

Апарат SOUS VIDE 225448 для приготування страв, запечатаних в спеціальні вакуум-пакети, в чітко зад..

Код товару: 2055

0

27137 грн. 30179 грн.

На складі

Термопроцессор Softcooker Y09 c робочою температурою від 24 до 99 ° С. Максимальна робоча глибина:..

Код товару: 1712

0

29554 грн. 34366 грн.

На складі

Апарат низькотемпературного приготування APACH має високоточний нагрівач з контролем температури, +..

Код товару: 1550

0

62887 грн. 73985 грн.

На складі

Температурний зонд, окреме регулювання параметрів зонда Ручки з боків Прокладка дверцята зру..

Устаткування для SOUS VIDE купить №1

Термін sous vide означає техніку приготування їжі, коли використовується точний контроль температури для отримання стабільних і якісних результатів. В елітних ресторанах давно готували страви таким чином. Ця методика недавно стала популярною у домашніх кухарів, якщо купити Сувид - доступне і просте у використанні обладнання.

Головними елементами технології є:

  • вакуумна герметизація харчових продуктів;
  • запобігання випаровування;
  • забезпечення ефективної та рівномірної передачі тепла.

  Для цього приправлену їжу поміщають в пластиковий пакет, видаляють повітря, щоб створити вакуум. Для кожного продукту існує рекомендовані температурні режими, які забезпечують готовність страви.

Використання обладнання су вид

Кращий принцип кулінарії - відсутність тривалої підготовки продуктів. Пристрій Сувид, купити яке можна в нашому інтернет магазині, підходить для більшості продуктів - риби, м'яса, овочів. Потрібні тільки сіль, перець, інші приправи за власним смаком. Можете проявити творчий підхід, використовуючи ароматичні добавки, але масло і маринади не потрібні. Навіть дієтичне м'ясо при використанні технології повністю зберігає вологу.

Пакет з продуктами збожеволіє в гарячу воду, встановлюється температура, коли їжа буде готова, пристрій подає звуковий сигнал. Конструкція нагадує за принципом роботи пароварки.

Устаткування для приготування їжі су вид і його особливості

Приготування їжі, якщо купити в Києві Сувид, вимагає розуміння режимів для готовкі.Время і температура - два фактори визначають остаточну текстуру і смак страви. Вибір правильних параметрів - це все, що потрібно для отримання смачної їжі.

Точність часового проміжку необов'язково витримувати до секунд. Багато тварин продукти мають верхню межу часу приготування до чотирьох години, інакше структура м'яса або риби починає руйнуватися. Технологія займає більше часу, ніж обробка на сковороді або в духовці, але зберігає соковитість і смакові якості. Завдяки спеціальному пристосуванню з нержавіючої сталі продукти у вакуумній упаковці варяться і не вимагають нагляду.

Кулінарія Sous Vide використовує точний контроль температури з циркуляцією, що дозволяє досягати ідеальних показників збереження харчової цінності. Традиційні методи не забезпечують аналогічні можливості контролю. У звичайній сковороді зовні їжа змінює структуру, але всередині великих шматків завжди залишається фрагмент практично незайманий теплом.

Якщо купити sous vide, ви отримаєте точність приладу, контроль температури, що забезпечує наступні переваги під час готування:

  • Узгодженість: пристрої гарантує позитивний результат при заданих параметрах до заданого часу.
  • Смак: збереження вологості, харчової цінності, текстури дозволяє отримувати здорову їжу, рівномірно оброблену теплом.
  • меньшеніе відходів: якщо звичайні способи викликають втрати маси продукту за рахунок випаровування до 40% при смаженні, методика sous vide не дозволяє втрачати обсяг і вага готової їжі.
  • Гнучкість: звичні способи смаження, запікання, варіння, тушкування вимагають постійного контролю, зате нова кулінарія не потребує кухаря - досить виставити параметри на приладі і чекати звукового сигналу.

Великий асортимент зручних і недорогих пакетів для їжі в універсальному пристрої дозволяє при мінімальних витратах зусиль смачно харчуватися всією сім'єю. Ваша кухня поповниться різноманітними рецептами, включаючи дієтичні рекомендації. Для цього не потрібна кваліфікація в кулінарній майстерності - просто треба виконати інструкцію.


Модули для Opencart 2, Опенкарт 3