Апарат для попкорну

Код товару: 1934

0

5135 грн.

На складі

Апарат для приготування попкорна POP-6 продуктивність 50 порцій по 30 грам кожна на годину. Попкорн..

Код товару: 1484

0

5674 грн. 6676 грн.

На складі

Апарат для приготування поп-корну PCM-8A продуктивністю 1 чаша за 2 хвилини або 5 кг в час.Ёмкость ..

Код товару: 1807

0

7830 грн. 8700 грн.

На складі

Візок для попкорну ТП-1 з фарбованим корпусом, з декоративним орнаментом і написом «Popcorn». Внутр..

Код товару: 64

0

12209 грн. 13566 грн.

На складі

Апарат для попкорну АПК-П-150К проводиться з підігрівом приймального боксу, брагодаря чому його мож..

Код товару: 1805

0

14340 грн. 15420 грн.

На складі

Вітрина теплова для попкорну ВТПК -1000 на дві або три секції. Фронтальне скло і яскраве підсвічува..

Код товару: 1806

0

14390 грн. 15470 грн.

На складі

Вітрина теплова для попкорнуВТПК-920 на дві або три секції. Використовується для демонстрації і роз..

Апарат для попкорну купить №1

Апарати для попкорну: сучасне обладнання для повітряної кукурудзи

Апарат для попкорну викликає шалене захоплення у кожної дитини. Солодкий та повітряний попкорн – обов'язковий атрибут будь-якого кінотеатру, розважального центру чи дитячого кафе. Придбати апарат для попкорну можна практично для будь-якого закладу. Головне - правильно підібрати продуктивність пристрою, щоб готового продукту було достатньо.

Апарат для професійного приготування попкорну має власну конструкцію, що визначається специфікою приготування. Машина складається з:

жаростійкого металевого корпусу, оснащеного стінками із спеціального скла;

бані, виконаного з харчового пластику;

перемішувача, що не дозволяє готуватися зернам кукурудзи пригоряти;

термостат;

казани з нержавіючої сталі;

ТЕНів.

Діапазон температурних режимів – від 200 до 240°C. Джерелом живлення є електрика.

Апарат для попкорну: який купити?

Перш ніж апарат для попкорну купити, необхідно розібратися у різновидах та головних відмінностях обладнання. За продуктивністю всі моделі поділяються на три типи:

побутові агрегати для домашнього застосування (разове завантаження – не більше 2 унцій);

popcorn aparat середньої продуктивності (разове завантаження становить від 6 до 12 унцій);

високопродуктивні або промислові машини для виготовлення попкорну великими партіями (завантаження - від 12 до 49 унцій).

Сьогодні завдяки послугам інтернет-магазину «ТехСнаб», крім стандартних машинок для попкорну, ви можете придбати візки для транспортування, теплові вітрини, які не тільки збережуть готовий продукт у теплому стані, але й дозволять якісно презентувати його покупцям.

Правильно розмістивши попкорн-машину, так, щоб вона була видна максимальній кількості людей, та забезпечивши пристрій тепловою вітриною з підсвічуванням, ви можете бути впевнені у процвітанні свого бізнесу.


Попкорн-апарат: головні переваги обладнання


Безпека. Машинка для попкорну, купити яку ми пропонуємо, відповідає високим вимогам безпеки. Фірмовий автомат для попкорну має надійний захист від опіків, стійкість, виключає випадкові розливи олії, передбачає вбудовану систему пожежогасіння.

Надійна розробка. Апарат-попкорн має досконалу конструкцію, побудовану на міцності та надійності в умовах інтенсивного навантаження. Система захисту автоматично контролює температурні режими. Прекрасний дизайн дозволяє візуально залучати покупців. Хороше освітлення, нагрівальний елемент та яскрава графіка допомагають генерувати імпульсні покупки.

Поточне обслуговування. Всі моделі мають поверхню з нержавіючої сталі – це забезпечує довговічність, а також простоту догляду.

Продуктивність. Для торгових залів та кінотеатрів можна придбати апарат для приготування попкорну з високою продуктивністю та безперебійною роботою. У невеликі кіоски підійде настільний варіант із невеликим виходом готового продукту.

Мобільність. Для роботи в парку атракціонів краще придбати машину для попкорну на газі. Система підключається до газового балона. Такі апарати підходять також для кейтерингу, виїзних заходів, точок біля підземних переходів, на пляжах, зоопарках та інших.


Машина для приготування попкорну: критерії вибору


Варто відзначити, що виробники попкорну ніколи не бувають у збитку. Головне – правильно вибрати обладнання. Крім яскравого та привабливого зовнішнього вигляду, слід ретельно розрахувати необхідну продуктивність обладнання та визначитися з видом машини для попкорну.

Що стосується видів, то тут можна виділити електричні та газові апарати, попкорн у них розігрівається з використанням того чи іншого джерела теплопостачання.

Для мобільних агрегатів, які ви збираєтеся використовувати в парках, скверах, на пляжі або навіть у підземному переході, краще віддати перевагу газовим моделям. Стаціонарне розміщення пристроїв припускає підключення до електромережі. Такий варіант – найбезпечніший.

Маленькі машинки для попкорну більше підходять для домашнього використання, а середньої продуктивності зазвичай встановлюють у кафе та кінотеатрах. За умови газового постачання – гарне рішення для парків та скверів. Високопродуктивні машини для попкорну підходять для розважальних центрів з великим потоком клієнтів.

Від продуктивності апарату для попкорну залежить ціна обладнання. У нас ви можете купити машинку для попкорну на будь-який бюджет. Із вибором моделі допоможе консультант.

Виробники пристроїв роблять свої апарати для попкорну максимально яскравими та помітними, що дозволяє бізнесу з продажу повітряної кукурудзи ставати прибутковим та популярним.

Надійний та довговічний апарат для попкорну розроблений для забезпечення оптимальної безпеки та санітарних умов, простоти експлуатації та мінімального обслуговування. Найкращі машини мають функції, які інтуїтивно відповідають потребам та полегшують роботу.


Сертифікований попкорн: купити з доставкою на сайті  techsnab.com.ua

Наш інтернет-магазин пропонує купити новий, якісний апарат для виготовлення попкорну. У каталозі представлено продукцію від провідних галузевих виробників. Вся необхідна супровідна документація – у наявності.

Ми реалізуємо обладнання для попкорну з доставкою у Києві та по Україні. Оформити замовлення можна в онлайн-режимі. Для уточнення даних про модель або вирішення організаційних питань – зателефонуйте нам.

У нас ви можете купити не лише апарат для попкорну. Асортимент магазину складається із сучасного кухонного обладнання, незамінного у сфері громадського харчування.


Модули для Opencart 2, Опенкарт 3