Про компанію

ТМ Celme (Україна/Італія)
Как выбрать тестомес профессиональный
ТМ Silver (Туреччина)
Как выбрать тестомес профессиональный
ТМ Sistema Project (ІталІя)
Как выбрать тестомес профессиональный
Виставка Forech
Как выбрать тестомес профессиональный

Головна цінність нашої компанії - довгострокове партнерство з клієнтами. Ми почали свій шлях у 2009 році і за 11 років розвитку практично всі постійні клієнти стали не просто бізнес-партнерами, а друзями.

У нашій особі ви знайдете надійного і стабільного постачальника різної професійної техніки і обладнання для кухні. Ми пропонуємо:

Наша компанія є офіційним дилером і дистриб'ютором провідних світових і українських виробників професійного обладнання для кухні, наприклад:

Крім поставок обладнання для закриття всіх ваших потреб при організації ресторанного бізнесу, ми надаємо якісний і доступний сервіс, післяпродажне, гарантійне і післягарантійне обслуговування завдяки організації мережі сервісних центрів у всіх обласних центрах України.

На нашому складі завжди в наявності широкий асортимент обладнання, а так само необхідних запчастин і витратних матеріалів для оперативного обслуговування, заміни або ремонту.

Чітко налагоджена структура і процеси нашої роботи дозволяють гарантувати завжди своєчасні і в повному обсязі необхідні поставки обладнання клієнтам, а так само швидке вирішення всіх виникаючих питань по обладнанню в процесі експлуатації.

Асортимент нашої продукції і виробники підібрані таким чином, щоб кожен звернувся клієнт знайшов необхідне йому обладнання виходячи зі свого бюджету і всіх запланованих особливостей роботи, передбачуваної завантаженості кухні, запланованого меню та асортименту страв у закладі.

Звернувшись в нашу компанію одного разу, ви зможете повністю забезпечити всі ваші потреби в кухонному професійному обладнанні. Вам не потрібно буде шукати постачальників різного типу кухонного професійного обладнання, і погоджувати терміни поставок. Весь необхідний асортимент вже є на нашому складі. У разі виходу техніки з ладу, вам не буде потрібно шукати самостійно, де придбати необхідні запчастини або персонал для виконання робіт. Наш сервіс повністю вирішує всі подібні питання. Ми допоможемо організувати всі необхідні заходи по обслуговуванню вашого обладнання з мінімальними затратами часу і фінансів.

Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами для докладної індивідуальної консультації, прорахунку кошторису на закупівлю, підбору оптимального варіанту обладнання в залежності від типу вашого закладу та інших особливостей роботи.

Так само в наших силах організувати для вас облаштування ресторанного бізнесу «під ключ» і оснастити заклад усіма необхідними системами:

  • Розробка та оптимізація планування складських і кухонних приміщень або зон;
  • повне комп'ютерне моделювання майбутнього закладу;
  • комплексне забезпечення кухні всім необхідним обладнанням;
  • проектування і технологічні роботи по реалізації систем водо- і газопостачання, вентиляції та електрики.

Наша мета - це успіх і процвітання вашого бізнесу в сфері громадського харчування. Довірте оснащення вашого закладу професійній команді з великим досвідом!


Модули для Opencart 2, Опенкарт 3