Кавові машини

Код товару: 1471

0

28954 грн.

На складі

Можливість використання меленої кави: + Панарелло: + Трубка видачі гарячої води / пари: + Одноча..

Код товару: 1467

0

64702 грн.

На складі

Musica Lux - кавоварка з Волюметричне дозатором. Кофемашина з прямим підключенням до водопровод..

Код товару: 1473

0

73866 грн.

На складі

Напівавтоматична, однопостова, стаціонарная.На 2 чашки. Ручне дозування води.Есть Автоматичний ріве..

Код товару: 1460

0

88679 грн.

На складі

Проста і надійна напівавтоматична 1 постова кавоварка SMSA / 1 LISA bw ідеальна для затишній кав'..

Код товару: 1474

0

105862 грн.

На складі

Напівавтоматична, двухпостовая, стаціонарная.С ручної дозуванням води.Есть Автоматичний рівень води..

Код товару: 1458

0

121149 грн. 134618 грн.

На складі

2 постова професійна кавоварка SAE / 2 CC TOUCH з сенсорним управлінням. Вибір окремих дозувань пор..

Код товару: 1461

0

124743 грн.

На складі

Напівавтоматична 2 постова кавоварка SMSA / 2 LISA bw ідеально підходить для класичних кафе, кафе, ..

Код товару: 1456

0

6714 грн. 7460 грн.

На складі

Кава на піску (кавоварка для кави по східному) - легке, компактне, недорогий пристрій для приготува..

Код товару: 2703

0

17500 грн.

На складі

стильні і лаконічний дизайн високу якість матеріалів і збірки функція "робо-бариста": н..

Код товару: 2701

0

39880 грн.

На складі

Ідеальне рішення для офісів і барів Натисканням усього однієї кнопки на сенсорному дисплеї, ви..

Код товару: 2704

0

43550 грн.

На складі

Натисканням усього однієї кнопки на сенсорному дисплеї, ви можете приготувати: капучино латт..

Код товару: 1459

0

49903 грн.

На складі

Електронна модель з дозуванням кави за обсягом. Кнопкова панель на 4 дозування. Автоматичний цикл ..

Кавові машини купить №1

Кавомашина: професійна техніка для приготування напоїв на основі кави

У сучасних реаліях вживання кавових напоїв вийшло на новий рівень. Якщо раніше відвідувачі кафе чи ресторанів вживали каву лише час від часу, то сьогодні ранок, обідню перерву та вечір практично кожного сучасного городянина неможливо уявити без філіжанки ароматного напою. Саме цей фактор зумовив величезну популярність кофемашин – обладнання для автоматичного приготування напоїв.
Професійна кавоварка від домашньої відрізняється повністю автоматичним процесом приготування. В апарат закладають лише продукти: зернову каву, воду, молоко – і на виході ми отримуємо ароматний напій, приготовлений кавоваркою самостійно!
Кавомашина, призначена для кав'ярні, має насадки панарелло або каппучинатора, що істотно розширює діапазон готових шедеврів. Але варто відзначити, що професійна кавоварка для будинку теж підійде, якщо ви не обмежені в засобах і дуже любите каву!
Купити кавомашину для комплектації власного закладу громадського харчування пропонує спеціалізований інтернет-магазин "ТехСнаб". Каталог кухонної техніки доступний онлайн-режимі, а для уточнення інформації – зв'яжіться з нашим менеджером.

Професійні кавомашини: переваги застосування автоматичних кавових апаратів


Асортименти. Сучасна автоматична кавоварка – ідеальний супутник будь-якого закладу громадського харчування. Кавомашини професійні встановлюються як у барах чи ресторанах, і у торгових наметах чи павільйонах мережі фаст-фудов. Міні-версії обладнання успішно застосовуються в магазинах і кіосках біля зупинок громадського транспорту, де потік бажаючих поласувати смачним напоєм не вичерпується. Кавомашини "ТехСнаб" - ідеальний вибір для комплектації кав'ярень, місць формату "кави на винос", мобільних точок продажу і навіть придбання побутових приладів для використання на домашній кухні.
Економія. Купити кавомашину професійну для будинку або закладу громадського харчування – значить, суттєво заощадити кошти. У ході застосування даного типу пристроїв можна використовувати будь-яку зернову каву та воду. Порівняно з більш простими кофемашинами (капсульними), відсутня потреба купувати спеціалізовані фасування продукту, таким чином, собівартість однієї чашки мінімізується.
Простота та доступність. Кавомашина для кафе - це можливість готувати практично будь-який напій на основі кави без залучення професійного баріста. Щоб освоїти навички керування апаратом, не потрібно закінчувати вуз. Простота експлуатації обумовлюється тим, що конструкція кавомашини та принцип її використання максимально прості, що дозволяє впоратися з експлуатацією обладнання рядовому службовцю.
Швидкість приготування. Давно минули часи, коли українці задовольнялися розчинною кавою із пластикових склянок – сьогодні рівень потреб значно зріс. Тепер жителі столиці та інших міст країни воліють виключно заварний напій, приготовлений із свіжомеленої кави. Саме в цьому і допомагає надійний і простий в експлуатації прилад - професійна кавомашина, і купити її можна прямо зараз. Щоб приготувати напій, достатньо кількох хвилин.
Збереження смаку. Кавовий напій, що отримується в ході приготування в кавомашині, - незрівнянний, що обумовлюється принципом роботи обладнання. Так, кава у пристрої готується з використанням цілісних зерен, що подрібнюються безпосередньо всередині професійного кавового апарату. Це дозволяє зберегти максимум аромамасел, що входять до складу кавового зерна, щоб повністю передати їх готовому напою. Купити кавоварку для кав'ярні - мудрий маркетинговий хід.
Варіації та функції. Ряд кофемашин, представлених на сторінках інтернет-магазину «ТехСнаб», є агрегатами ріжкового типу, ще звані кофемашинами-еспресо. Ключова особливість даних кофемашин – можливість комбінування смаків та приготування класичного еспресо з ефектною кавовою пінкою. Завдяки використанню кавової машини для кав'ярні, істотно підвищується швидкість приготування як класичних напоїв, так і молочно-кавових коктейлів. Для цього пристрої оснащуються автоматичним капучинатором або насадкою панарелло, що призначена для збивання молока.

Професійна кавоварка: купити з доставкою на сайті techsnab.com.ua


Інтернет-магазин професійної техніки «ТехСнаб» готовий запропонувати своїм клієнтам лише найкращі кавомашини автоматичного та напівавтоматичного типу. До ключових переваг оснастки, представленої в нашому онлайн-каталозі, відносяться:
широкий вибір пристроїв як за розмірами, і за властивостями;
надійність кофемашин;
відмінні експлуатаційні характеристики;
технічні характеристики;
додатковий функціонал кофемашин;
наявність спеціалізованих насадок та молочної системи для приготування латте, капучіно, макіато.
Професійна кавоварка - безсумнівно, внесок в імідж закладу. Мигарантуємо оригінальність та якість будь-якої моделі, обраної з каталогу.
Всі машини, що пропонуються інтернет-магазином, мають максимально доступну вартість. Кавомашина для кав'ярні за ціною виробника – те, що зробить ваші інвестиції у бізнес правильними.
Ми знаємо, що вам потрібна фірмова кавоварка від відомого виробника. Співпрацюйте з професіоналами та виводьте кавову культуру власного будинку чи закладу на якісно новий рівень.
Ми дуже цінуємо час наших клієнтів, тому пропонуємо професійну кавомашину купити у Києві з доставкою по Україні. Терміни отримання товару обумовлюються менеджером.
Асортимент магазину досить насичений і постійно оновлюється за рахунок новинок, тому придивіться до інших апаратів, які працюватимуть на ваш бізнес!

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3