Машина пральна

Код товару: 2189

0

35108 грн. 39896 грн.

На складі

Пральна машина AWG 812 завантаженням 8 кг сухої білизни. Кількість програм - 10 Макс.швидкість від..

Код товару: 2029

0

38584 грн. 43846 грн.

На складі

Пральна машина AWG 912 завантаженням 9 кг білизни. Машина оснащена ZEN (мотор з прямим приводом). К..

Код товару: 1784

0

56556 грн. 64268 грн.

На складі

Пральна машина AWG1212 / PRO завантаженням 12 кг сухої білизни. Кількість програм - 9 .Потребленіе ..

Машина пральна купить №1

Пральні машини - це незамінний побутове обладнання в багатьох квартирах і приватних будинках. Зазвичай такі машини мають максимальну вагу завантаження 5-6 кг. Але в таких закладах, як дитячі садки, санаторії, лікарні, готелі, цього недостатньо. У таких випадках краще придбати професійну пральну машину. Ціна на таку машину трохи вище звичайної, але функцій у неї набагато більше. Крім того, таке обладнання дуже швидко окупається. Воно економить не тільки електрику, а й воду, при цьому ніяк не позначається на якості прання.

За параметрами віджиму пральні машини діляться на:

  • низькошвидкісні - до 80 оборотів в хвилину;
  • середні - до 500 оборотів в хвилину;
  • високошвидкісні - до 1500 оборотів в хвилину.

На думку покупців і в процесі проведення різних перевірок і тестів найнадійнішими вважаються високошвидкісні машини. Вони відмінно віджимають речі без використання центрифуги, працюють без шуму і раціонально використовують простір в приміщенні.

Принцип роботи пральної машини полягає в обертанні барабана і взаємного тертя речей, в результаті якого видаляється бруд. Встановлення пральної машини вимагає підключення до каналізації, водопроводу електромережі. Після чого необхідно завантажити в барабан речі, засипати миючий засіб і вибрати вид прання.

В інтернет-магазині на вибір покупців надано німецькі та корейські професійні пральні машини таких брендів як Whirlpool і LG. Зазвичай вони виготовляються із високоякісної нержавіючої сталі, але іноді зустрічаються комбіновані моделі. В асортименті є моделі з самими різноманітними характеристиками. При цьому вони мають невеликі розміри, що дозволяє їм відмінно вписується в будь-який інтер'єр. Професійний пральні машини обладнані такими додатковими функціями, як слив миючого розчину, віджимання (забезпечується високою швидкістю обертання барабана), полоскання, сушка. Крім того, деякі можуть мати електронну панель управління, що значно зручніше в процесі експлуатації.

Вибираючи професійну пральну машину на сайті ТЕХСНАБ, Ви отримуєте надійне обладнання, яке прослужить вам не один десяток років. При цьому воно не потребуватиме ремонтах або будь-якому додатковому обслуговуванні. Адже ця техніка проходить постійні перевірки та тестування, має сертифікати якості і відповідає міжнародним стандартам.


Модули для Opencart 2, Опенкарт 3