Каток прасувальний

Код товару: 2722

0

56881 грн.

На складі

Професійний прасувальний каток Ironnette 85 c довжиною вала 850 мм і діаметром 180 мм. Швидкість п..

Каток прасувальний купить №1

Прасувальний каток використовується для розгладження постільної білизни, рушників, скатертин, наволоч, штор та ін. З ними складно справлятися за допомогою звичайної праски, тим більше, що складки залишаються в будь-якому випадку. Професійний прасувальний каток не зможе розгладити сорочку або футболку, але він відмінно справляється з тканинами великих розмірів. Устаткування являє собою вал, який покритий м'яким матеріалом. На нього кладеться тканина після прання і висушування. Потім починається обертання. Поки вал рухається, тканину розгладжується за допомогою гарячого жолоби.

Устаткування для розгладження постільної розташовується, як правило, на підлозі. Важить такий агрегат чимало, тому переміщати його часто не вийде. Каток надійно фіксується на одному місці. Циліндр з м'який обмоткою затягує всередину пряме білизна, яке проходить через жолоб і стає ідеальним. Діаметр обертового елемента становить 18 см.

Область застосування

< p> Професійні прасувальні катки активно застосовуються в пральнях, а також готельно-ресторанній справі. Вони служать справжнім порятунком для персоналу, допомагаючи швидко і ефективно розгладжувати тканини, прибираючи найменші складки. Тільки уявіть, наскільки складно пропрасувати 20-30 комплектів постільної або величезних скатертин! У великих готелях і ресторанах працюють кілька ковзанок. Завдяки цьому обладнанню білизна завжди свіже і розгладженими, а настільні покриття в залах громадського харчування виглядають прекрасно, без будь-яких вад. Професійний каток потрібен в таких сферах, як:

 • готельні, ресторанні пральні;
 • індустріальні, лікарняні пральні;
 • хімчистка;
 • < li> аквачистка;
 • комерційні пральні.

Устаткування забезпечує швидкісне розгладження при мінімальних витратах. Його придбання - прекрасний спосіб позбавити себе від зайвого клопоту!

Різновиди професійних ковзанок

Існує кілька класифікацій прасувального обладнання. Всі моделі розрізняються між собою за такими критеріями.

 1. Розмір розгладжує елемента. Вказується в см або мм.
 2. Вид нагрівання. Бувають електричні, парові, газові.
 3. Управління. Раніше популярними були кнопкові, найпростіші. Зараз успіхом користуються катки з комп'ютерним управлінням або тачскріном.
 4. Тип мульди. Існує автоматичний і напівавтоматичний.
 5. Ножна педаль. Використовувалася в більшості старих моделей, в сучасних спостерігається ергономічна педаль, яка регулює роботу.
 6. Захист рук працівника. Поширена в хороших ковзанках.

Бувають і інші відмінності, в залежності від технічних характеристик і виробника. За конструкцією обладнання ділиться на:

 1. жолобкова. Мають одним нагрівальним елементом і валом. Відносяться до електричного типу. Виробляються в різних габаритах.
 2. Каландрові. Включають в себе кілька валів. Відносяться до парового і електричному нагріванню. Встановлюються в приміщеннях з хорошою витяжкою. Затребувані в величезних пралень.

Підібрати професійне гладильне обладнання та придбати його за вигідною вартості ви можете в нашому інтернет-магазині. Представлені прасувальні установки надійні. Вони здатні працювати в різних температурних режимах. Швидкість пропрасовування теж встановлюється індивідуально, на ваше власний розсуд. Габарити невеликі, але продуктивність досить висока. Товари включають в себе парогенератор, що забезпечує відмінну відпарювання постільної.

Купити прасувальний каток в Україні

Наша компанія надає якісні агрегати для готельно-ресторанного бізнесу, включаючи професійні прасувальні катки. Купити їх можна в один клік. При необхідності можливий оптовий замовлення. Устаткування з нашого інтернет-магазину сьогодні активно використовується в готелях, ресторанах, пралень та ін.

Переваги роботи з нами:

 • низькі розцінки;
 • великий вибір товарів;
 • регулярні знижки;
 • постійні поповнення каталогів;
 • швидка доставка.

Служба швидкісний доставки працює по всій Україні. Достатньо лише зв'язатися з нашим співробітником, щоб оформити замовлення і дочекатися отримання.


Модули для Opencart 2, Опенкарт 3