Апарат для хот-догів

Код товару: 1197

0

6202 грн. 6913 грн.

На складі

Апарат для хот-догів AIRHOT HDS-04 оснащений скляною ємністю для приготування сосисок та чотирма шти..

Код товару: 72

0

8394 грн. 9875 грн.

На складі

Підігрівач булочок 265.017 Hendi предназначін для одночасного підігріву 3-х булочок ..

Код товару: 71

0

12692 грн. 14931 грн.

На складі

Апарат хот-дог HENDI 265.000 ідеально підходить для демонстрації процесу приготування хот дога, том..

Код товару: 104

0

3856 грн. 4284 грн.

На складі

Сосисковарка ФС-2 призначена для приготування слсісок, сардельок, пельменів і вареників завантаженн..

Код товару: 65

0

7344 грн. 8160 грн.

На складі

Апарат для приготування хот дога штирьовий АПХ-Ш одночасно готує 6 булочок, подограваемих на штирях..

Код товару: 54

0

8350 грн. 8988 грн.

На складі

Апарат для хот догів готує одночасно 25 булочок і 90 сосисок на пару. Паровий апарат для хот догів ..

Код товару: 0070

0

17063 грн. 18959 грн.

На складі

Внутрішній вільний об'єм: 300л. Комплектація: 2 ємності з підігрівом для сосисок і булочок, 1 ємні..

-10%
Візок для хот догів газовий ПП-Г

Код товару: 69

0

16002 грн. 17780 грн.

Нет в наличии

В базову комплектацію входить: 2 ємності з підігрівом для сосисок і булочок, 1 ємність для салата.В..

Апарат для хот-догів купить №1

Приготування хот-догів - один з найприбутковіших видів бізнесу. Фаст-фуд сьогодні є одним з найбільш популярних видів перекусу, а гаряча ковбаска або сосиска в булці, в свою чергу, один з найпопулярніших продуктів швидкого харчування.

Його доступність для перекусу на бігу робить вуличну торгівлю даними стравою особливо прибутковою і затребуваною. Апарат для приготування хот догів сьогодні можна зустріти скрізь. У парках, скверах, розважальних центрах та підземних переходах. А розташування таких точок поблизу інститутів і офісних будівель забезпечує максимальний рівень доходу від вічно голодних студентів і офісних працівників, які заощаджують на походах в ресторан.

Незважаючи на величезну популярність цього продукту, процес його виготовлення простий і банальний. Потрібно всього лише нагріти булочку і сосиску або ковбаску. Саме для цієї мети і потрібно купити   обладнання для хот догів.

Як працюють пристрої?

Купити апарат для приготування хот-догів рекомендується для закладів громадського харчування, фаст-фуду. Основна сфера використання - мобільні точки продажів, стаціонарні місця приготування звичних, «вуличних» страв, кафе. За допомогою такого пристрою готують ковбасні продукти, сосиски, булки для хот-дога і сні тільки.

Основна мета використання агрегату - підтримання потрібної температури для готовності булок і сосисок. Відрізняються апарати способом впливу на продукт:

  • Парові, як зрозуміло з назви, впливають паром. Принцип дії простий - є закрита камера, всередині простір ділиться на камери для сосисок і для булочок, температура пара регулюється. &Nbsp;
  • для смаження обробляють продукт високою температурою або вогнем. Існує два варіанти таких моделей за критерієм принципу роботи: карусельні і роликові. Другий варіант сміливо можна назвати універсальним. Карусельні припускають наявність барабана з шампурів, на які фіксують продукт для термічної обробки. &Nbsp;

Апарат для приготування хот-догів складається з камери для термічної обробки, для зберігання готового, двигун, нагрівач, дверцята , яка дає огляд внутрішнього простору, панель управління.  

Як вибрати модель?

Щоб купити апарат для хот догів в Україні, враховуйте технічні параметри пристроїв:

  • Місткість і продуктивність: вибирайте, виходячи з ваших потреб;
  • Потрібний принцип роботи: карусельний, паровий, роликовий або інші, які описані вище;
  • Розміри агрегату: також, як і місткість, підбирають індивідуально, виходячи з місця використання, ступеня передбачуваного навантаження;
  • Потужність: враховується показник мережі, яка дає харчування.

Апарат для хот-догів пропонується від широкої різноманітності брендів. Для вибору звертайте увагу на технічні параметри в каталозі.

Як вибрати апарат   для приготування хот догів

На сьогоднішній день розрізняють парові й штирові хот дог апарати. Апарат для приготування хот догів парового типу має досить нескладну конструкцію і принцип дії. На верхню полицю таких пристроїв викладаються булки, на нижню - сосиски та ковбаски. Підігрів здійснюється за допомогою потоку пара від парогенератора, який розташовується в нижній частині пристрою. Перевагою таких апаратів для хот догів   є їх висока продуктивність. Доцільно купити апарат парового типу в закладу з великим потоком клієнтів. За один цикл можна приготувати до 20 ковбасок і 10 булочок.

Апарат для приготування хот догів штирьового типу - це найбільш компактне і мобільне обладнання. Займаючи абсолютно трохи місця такі пристрої - лідери стихійних точок продажу фаст-фудів. Використання металевих штирів, з вбудованими в них нагрівачами дозволяє виробляти підігрів булочок всього протягом 30 секунд. А парова корзина для сосисок здатна приготувати їх протягом 1 хвилини. Особливо популярні сьогодні настільні штирові пристрої, в зв'язку з тим, що займають мінімум простору на кухні.

Найбільш правильне рішення для вуличного харчування -   купити обладнання для хот догів у вигляді візки. Такі пристрої - це пересувні прилавки з усім необхідним для якісного виготовлення перекусу. Всередину них поміщають ємності для сосисок, салатів і булочок. А на стільниці зручно працювати самому продавцю.

З огляду на сучасні тенденції в галузі харчової індустрії, особливою популярністю стало користуватися обладнання для французьких хот догів. Таке блюдо складається виключно з булочки, ковбаски і соусу, без додавання салатів. Для виготовлення французьких хот догів   використовують роликовий гриль , а також притискної контактний гриль.

Яке б обладнання ви не вибрали, придбання його в спеціалізованому інтернет-магазині   стане самим правильним початком успішного бізнесу.


Модули для Opencart 2, Опенкарт 3