Чафіндіш

Код товару: 633

0

3693 грн. 4345 грн.

На складі

Чафіндіш Fiora 471005 в исококачественние професійні марміти. Ідеально підходять для шведського ..

Код товару: 632

0

4029 грн. 4740 грн.

На складі

Чафіндіш 470.008-це п Рочной конструкція, кришка відполірована до дзеркального блиску. У наборі ..

Код товару: 636

0

4897 грн.

На складі

Чафіндіш 836 для других страв об'ємом 5,5літров.Орігінальний дизан Чафіндіш виділить рівень Вашого..

Код товару: 631

0

7487 грн. 8809 грн.

На складі

Чафіндіш Rollton 470206 це міцна конструкція, кришка Rolltop відполірована до дзеркального блиску...

Код товару: 634

0

10443 грн.

На складі

Чафіндіш 901 виробництва Турціі.Об'ём 9 літрів. ..

Код товару: 635

0

12127 грн.

На складі

Чафіндіш 902 об'ємом 9 літрів незамінний при організації «шведського столу», під час проведення фур..

Код товару: 637

0

3280 грн.

На складі

Чафіндіш 834 турецького виробництва об'ємом 4 літри незамінний при організації «шведського столу»,..

Чафіндіш купить №1

Чафіндіш - це різновид мармітів невеликих розмірів. Вони бувають круглої, овальної або прямокутної форми. Для виготовлення в обов'язковому порядку використовується алюміній або нержавіюча сталь, так як вони добре підтримують тепло. Обсяг може бути різний: від 3-4 літрів до декількох десятків. При покупці Чафіндіш в комплект також входять бачки для палива і Гастроємності .

Застосування Чафіндіш

Практично у всіх місцях громадського харчування в меню присутні гарячі страви, які досить часто замовляють як обіду або вечері. У закладах, де інтенсивний потік відвідувачів, важливо швидко і якісно обслужити клієнтів. Тому для збереження їжі не тільки гарячої, а й свіжої застосовуються чафінгдіші. Вони підтримують температуру їжі близько 60-70 С, що є оптимальним показником для гарячих страв. Крім того, це відмінний варіант для фуршету, бізнес-ланчу, пікніка, шведського столу, кейтерингу або якогось іншого виїзного заходу. Найчастіше вони не залежать від підключення в газі або електриці, а для підігріву використовують теплову енергію спеціального гелю або сухого спирту.

Устаткування різниться між собою декоративними елементами і функціональними характеристиками. Наприклад, в асортименті є чафінгдіші з ніжками, які складаються. Це зручно для виїзних заходів або вуличної торгівлі. Крім того, їх зручно зберігати, так як вони займають менше місця.

Чафіндіш обладнання всіх відомих виробників

В розділі запропоновано обладнання від відомих турецьких і голландських виробників, таких як Hendi і Ekber. Матеріал, з якого виробляються ці чафінгдіші, характеризується високою міцністю, що дозволяє бути впевненим у довгострокової експлуатації. Сучасний дизайн залишить хороше враження від Вашого закладу, так як його можна розміщувати безпосередньо на столі як окремий прилад. Ціни на чафінгфіши коливаються в районі від 700 до 3200 грн. Це дозволяє кожному вибрати таку модель, яка задовольнить його в плані співвідношення якості і ціни. Устаткування відповідає міжнародним стандартам якості і має гарантійні талони.

Крім того, покупка чафінгдіша швидко окупається. Адже на приготування кожного нового блюда витрачається набагато більше часу, тому швидкість обслуговування клієнтів знижується. За допомогою чафігдіша швидкість збільшується, а це дає можливість отримувати більший прибуток.

Таким чином, перш ніж купити Чафіндіш, варто уважно вивчити функціональні характеристики і поцікавитися наявністю гарантії. Адже правильно підібране устаткування є запорукою правильного зберігання гарячих страв.

Ергономічні Чафіндіш використовуються підприємствами громадського харчування, готелями, буфетами, кафетеріями для підтримки температури попередньо приготованих гарячих страв. Устаткування з допомогою вологого або сухого нагріву зберігає ідеальну температуру подачі протягом усього часу прийому їжі.

Мобільні та стаціонарні моделі відрізняються конструкцією:

  • з відкритими підставами служать для розміщення посуду з їжею;
  • нижні полиці необхідні для зберігання допоміжних столових приладів для прийому і подачі їжі, витратних матеріалів;
  • закриті підстави забезпечують більше місця для зберігання і запобігають падінню предметів на підлогу.

Оскільки сервировочное обладнання створює для продуктів тепло протягом тривалого часу, рекомендується купити Чафіндіш для фуршетів, банкетів, комерційних кухонь, кафетеріїв та інших заходів з обслуговуванням офіціантами.

Обладнання не призначене для приготування продуктів. Вологий або сухий підігрів - це спосіб подачі замовлення в ресторані або готелі, щоб зберегти приємні смакові особливості рецепта. Кожен стіл підтримує температуру готової їжі. Залежно від особливостей інгредієнтів, використовується сухе тепло або волога пара.

Варіанти виготовлення з нержавіючої сталі або моделі з прозорими кришками мають розумні ціни, щоб Чафіндіш підвищив культуру і якість обслуговування вашого підприємства.


Модули для Opencart 2, Опенкарт 3